poster

Cesta divočinou (festivalový název)

 • USA

  Walking Out

 • Austrálie

  Walking Out

 • Nový Zéland

  Walking Out

 • Velká Británie

  Walking Out

Dobrodružný / Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 96 min

Kamera:

Todd McMullen

Producenti:

Laura Ivey, Brunson Green

Střih:

Michael Taylor

Scénografie:

David Storm

Kostýmy:

Nicola Dunn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  **

  Hoci záver filmu ma nútil dať hviezdičky tri, neurobím tak, pretože hlavný foter (Matt Bomer) ma sral, hlavný syn ma sral, vedľajší foter (sorry Bill Pullman) ma sral a vedlajší syn takisto. No a čo je to potom za filmový zážitok, ked vás všetky postavy serú... Na film ma zlákal plagát a ''Mysteriózní" v záhlaví filmu. Avšak pravda je taká, že syn počas spoločného času s fotrom (ktorý bol plánovaný, ako bomba akcia otec- syn, kde mladý obdrží od starého skúsenosti, ktoré zase jemu predal tatko pred tridsiatimi rokmi) zistí, že prečo je jeho foter taký chuj. No a práve kôli tomuto mi boli hlavní hrdinovia ukradnutí, srali ma a kľudne mohli poskapínať. Bolo by mi to fuk. Z celého filmu šiel iba chlad. No nie zo zasneženej divočiny, ale zo vzťahu medzi nimi.(14.10.2017)

 • LIVINGDEAD
  *

  Bože.... to mi děláš shválně, že mi podsouváš ty sračkoidní filmy? Nechápu..... nechápu těžkou fixaci syna na fotra, vnuka na dědu ...apod. Starý chodil na lov, pak táta, teď syn.... prostě maras. Už tam chyběla jen matka, jak střílí zajíce. A to už nemluvím o tom, že se 45 minut NIC nedělo! A konec? No comment.... Dávám 10% a to už je moc!(29.10.2017)

 • Morholt
  **

  Tak do půlky se nedělo lautr nic. Jen se tu otec a syn plahočí nehostinnou krajinou a kecaj a kecaj, což je proložené příliš velkým počtem flashbacků. Pak přijde poměrně směšný zlom, ale právě ten z toho ještě mohl udělat solidní survival. Neudělal. Sice se míň žvaní, ale táhne se to pořád stejně. Notabene postavy zrovna sympatiemi neoplývají a připadalo mi, že nevyužitá zůstala i příroda, ačkoliv se tu pár hezkých obrázků našlo. Bohužel je z toho až příliš cítit nezávislá filmařina a to se na tenhle žánr moc nehodí. Alespoň z mého pohledu. 25%(19.11.2017)

 • Tft
  **

  Nechal jsem se nalákat při dohánění restů z roku 2017 poměrně kladným hodnocením na rottenech, ale buď sem slepej nebo v tom tu kvalitu prostě nedokážu najít. Walking Out je kýčovitý výlet do přírody s naprosto otřesnými hereckými výkony jak od Matta Bomera, tak ještě o třídu horšího Joshe Wigginse. Alex Smith a Andrew J. Smith se pokusili natočit srdceryvný příběh o otci a synovi, kteří se setkávají jednou za rok, aby se vydali lovit do Aljašské přírody. Vznikl jim však patos, který je tak průhledný tím o co se snaží, že mě tím doslova znechutil sledování. Nejočividnější a zas a znovu naprosto špatné a účelové použití flashbecků je jen vrchol ledovce, z kterého tenhle film vrhne diváka hluboko dolů do propasti. Hledal jsem v tom hloubku vztahu otce a syna kde se dalo, ale Walking Out na mě působí čistě povrchně, bez jakýchkoliv emocí což je zrovna u tohohle příběhu naprosto zásadní. Někde hluboko v tom ten kvalitní film asi vězí, ale bratrům Smithovým se ho rozhodně najít nepodařilo. 38%(22.1.2018)

 • kaylin
  ***

  Je to na první i na druhý pohled takový trochu ohraný survival, kdy je zde ještě pro jistotu rovina syna, který už je v pubertě a svého tvrdého otce moc nemusí, ale musí s ním přežít lov v horách. A tentokrát slovo přežít nabývá klasický survival význam. Jako survival to docela funguje, jako emotivní film už tolik ne.(13.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace