Epizody(16)

Do Kang-Woo (Jin-wook Lee) zmizne na 8 mesiacov, aby ho členovia Golden Time nakoniec našli v Japonsku, kde na vlastnú päsť rieši prípad. Po potýčke s japonskou políciou sľúbi riaditeľke Kang spoluprácu na mesiac, aby spolu chytili skupinu zabijakov, ktorí predávajú časti ľudských tiel na dark webe. Ako pátrajú hlbšie, objasňuje sa aj detektívov osobný temný príbeh. (moikan)

moikan

Tak neviem. Bolo to super, bolo to napínavé. Detektívka ako má byť. ( tie zjednodušenia ako : technické možnosti, čo ponúkajú moderné technológie, by sa dali odpustiť ). Príbeh bol výborný, bez výraznejších logických medzier. Temné a ešte temnejšie. Až kým neprišiel záver, ktorý ma naštval. Možno keby tomu pridali tak 15 minút vysvetlenia, čo sa dialo, za ten týždeň v Japonsku, čo si unesený Do Kang Woo nepamätal, bolo by to prijateľnejšie. Záver bol síce logický, ale ťažko stráviteľný... Dlho som ho nevedela pustiť z hlavy. Preto moje hodnotenie 4*, hoci som rozmýšľala aj dať 5.  P.S. Prehodnocujem po čase, keď som toho videla viac- fakt to bude za 5* ()