poster

The Polka King

Komedie

USA, 2017, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lukasch
  *

  Příběh Poláka, který přijel do Ameriky zblbnout důchodce polkou, ojebat je o životní úspory v Ponziho schému a podplatit porotu, aby se jeho žena stal Miss, by byl fajn, kdyby z toho Sorkin udělal ukecané drama. Tady ale nebyly žádné vyhrocené scény, jen přehrávající herci, nijak zajímavě vysvětlené finanční triky.a fakt spousta polky. Jack Black se navíc pokoušel o polský přízvuk, což bylo dost peklo. Bohužel ten film nebyl tak blbý, abych se u něj škodolibě bavil. Jediný zajímavý moment je v titulcích, kde je ukázaný skutečný Jan Lewan. Další netflixovské nůďo.(14.2.2018)

 • silentname
  ***

  Označenie komédia tomuto filmu absolútne nepaasuje, lebo nepamätám si ani momemt, kedy by som sa zasmial. To však nie je jediný problém s filmom. Hlavný dôvod, prečo podľa mňa "The Polka King" moc nefunguje je fakt, že neprináša nič, čo by diváka nejako výrazne zaujalo. Je to vyslovene len film, ktorý si pustíte ako pozadie, keď robíte nejakú inú činnosť a nemusíte dávať moc pozer, lebo vám aj tak reálne nič podstatné neujde. Sú tu scénky, ktoré vyzerajú skutočne divne a dokonca sa bránim veriť ich realistickosti, lebo sú neskutočne mizerne vykonštruované a pôsobia skôr ako výsmech než ako realita. Ale možno sa mýlim. Nechcem súdiť. Jack Black je podľa mňa dobrý a dokáže tento film niekam posunúť. Minimálne k hranici toho, že človek Jana hneď neodsúdi. Dokonca mu aj rozumie. S výnimkou jeho však nemám na filme nič výrazné. Ide to viac do okey, než dobrého. Málo zaujímavé, málo výrazné a pôsobí ako zbytočný film, ktorý ste nikdy nepotrebovali vidieť, ale teraz ho tu máme. To je asi najlepší spôsob ako ho viem opísať. Hodnotenie: C(14.2.2018)

 • purekritik
  ***

  Slušnej bizárek, ale konečně poměrně zábavnej film s Jackem Blackem. Navíc je tenhle příběh o americkým králi polky podle skutečnosti. Na konci filmu jsou real záběry, který nám odhalí, jak moc se polka king shoduje s postavou Jacka Blacka( kterej ač se zdá, tak přehnanej není) a polka rap ke konci je boží.(7.9.2018)

 • P1tr
  ***

  Jack Black má v posledních letech celkem smůlu na zajímavé role a filmy a i když The Polka King vypadal jako film, který by tento trend mohl zvrátit, vyšlo to nakonec pouze napůl. Role je bezpochyby zajímavá a Black se jí ujmul suverénně a s radostí, jen je škoda, že film, ve kterém je zakomponována již tak jednoznačně kvalitní není a provází ho velké kvalitativní a náladové výkyvy a proto se nikdy pořádně nerozjede ani jako komedie, ani jako vážnější pohled na věc. Ve výsledku jde tedy o ucházející film s výbornými herci, který nenaštve, ale ani nenadchne.(5.3.2018)

 • cubiczech
  ***

  Nevěděl jsem o tom, že v jedné z ponzi/letadlovejch kauz figurovala i polka, ale teď už mi to dává naprostej smysl. Obsadit Jacka Blacka do hlavní role je vždycky riskantní, natočit takovej životopisnej film jako komedii ještě riskantnější, ale současně s tim i jedinej způsob jak to natočit s obsazenym Jackem Blackem.(13.1.2018)