Epizody(26)

AdelleR

Trollhunters jsem si pustila jen kvůli tomu, že jsem se chtěla podívat na Wizards, tak abych měla kontext, tudíž jsem od toho neměla absolutně žádná očekávání - a mile mě to překvapilo. Tohle není úplně tradiční DW animovaný seriál. Zpočátku jsem měla jakési HTTYD vibes, co se týče seriálu, ale brzy mě přesvědčili, že tohle je úplně o něčem jiném. Způsob, jakým na sebe epizody navazují, je pro DW seriály netypický, má to skvělý příběh, ne vždy se to vyvine podle očekávání, a navíc je to poměrně temnější, než jsem si zprvu myslela, že to bude (pár záběrů děsilo i mě, nevím, jak by to skously děti :D). Animace je vzhledem k formátu očekávatelná, ale překvapilo mě, jak si vyhráli s takovým detailem, že se skla brýlí postav opravdu lesknou a skutečně vypadají jako brýle (zvětšují či zmenšují kraj hlavy dle dioptrií). Je to trochu o krok napřed před DW animovanými seriály. ()

kikikz_860

Trollhunters som išiel pozerať pretože mi kamarát hovoril že to je naozaj dobré. Jediná vec ktorú som vedel je že Jim sa stane Trollhunterom. Dosť ma to bavilo je tam trochu klišé ale mňa to baví. Záporné postavy milujem a teším sa na druhú sériu. Dúfam že po filme Trollhunters Rise of The Titans bude ešte nejaký seriál z tohto sveta. ()