Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Darill
  *****

  Tohle jsem si opravdu užil a Netflix mě opět přesvědčil, že patří k naprosté špičce v "televizní" tvorbě. Obsazením (především skvělý Yelchin jako hlas hlavní postavy) i produkcí áčkový animák, přitom je to seriál na 26 dílů. Myslím, že si v tom své najdou dospělí i děti. Je to vtipné, akční i vztahové. Zhruba 20 minut na epizodu je v tomhle případě tak akorát. Naivně doufám v druhou řadu, které se ale asi nedočkáme...(19.3.2017)

 • LeitoSE
  ****

  Ak by som mal medzi štyrmi až štrnástimi rokmi, tak by to bol pravdepodobne môj nový najobľúbenejší seriál. Takto môžem aspoň s čistým svedomím povedať, že sa stále nájdu tvorcovia, ktorí dokážu vytvoriť animovaný seriál na úrovni pre deti, ktorý budú schopní pozerať s nimi aj rodičia bez toho, aby sa im exponenciálne znižovalo IQ s každou pozretou časťou. Tlieskam del Torovej predlohe a celému vývojárskemu a dabérskemu tímu. Je to pútavé, zábavné, originálne, jediné, čo sa mi zdá, že je mierne na škodu je až prílišná epizodiálnosť. Chcelo by to viacej reálií trolov a menej nezáživných problémov vo svete ľudí a budem nadmieru spokojný. Taktiež človek nemôže len smútiť, že hlavná postava už nikdy nedostane rovnaký hlas než ho mala v týchto 26 častiach. 25/25 - 85%(21.2.2017)

 • Jeoffrey
  ****

  Podle scénáře Guillerma del Tora, se zajímavým hereckým obsazením včetně "Hellboye" Perlmana, navíc se na tom produkčně podílí DreamWorks - jen pár důvodů, proč jsem to chtěl vidět. No a zklamaný rozhodně nejsem... 7,4/10(17.1.2017)

 • Axis
  ****

  Vemte ingredience z dospělého Hellboye, rozřeďte je do dětinštějšího hávu, přidejte trochu šablonovitého hrdiny, jeho první lásku, tlustýho sidekicka, hromadu perfektních oblůdek a máte tu solidní fantasy animák pro děti a odrostlejší drobotinu. A pokud i ve vašem dospělejším já stále bije dětský srdíčko, smutníte nad filmovým ruďochem tak se s nimi dívejte a budete též spokojeni. 7,5/10.(27.12.2016)

 • Manarit
  *****

  Překrásný pohádkový seriál, který se nebojí potěšit i dospělé a nesklouzává do infantilnosti. Postavy jsou promyšlené, sympatické a po skončení třetí série jsem se s nimi loučila těžce. Jediné, co mi kazí zážitek, je pro mě neukončený konec. Konec třetí série jakoby vyloženě vybízel k pokračování, které nebude.(8.2.2019)

 • - Trollhunters jsou jedním z posledních projektů, na kterém se před svou smrtí podílel herec Anton Yelchin (známý například jako Pavel Chekov z filmové série Star Trek), který zde propůjčil hlas hlavní postavě Jima Lake Jr. Producent a autor scénáře Guillermo del Toro po smrti herce odmítl, aby byla postava předabována. (Jeoffrey)

 • - Meč, který používá Merlin při souboji s Jimem a Morganou, je Excalibur. (UncleMorty)