Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Darill
  *****

  Tohle jsem si opravdu užil a Netflix mě opět přesvědčil, že patří k naprosté špičce v "televizní" tvorbě. Obsazením (především skvělý Yelchin jako hlas hlavní postavy) i produkcí áčkový animák, přitom je to seriál na 26 dílů. Myslím, že si v tom své najdou dospělí i děti. Je to vtipné, akční i vztahové. Zhruba 20 minut na epizodu je v tomhle případě tak akorát. Naivně doufám v druhou řadu, které se ale asi nedočkáme...(19.3.2017)

 • Axis
  ****

  Vemte ingredience z dospělého Hellboye, rozřeďte je do dětinštějšího hávu, přidejte trochu šablonovitého hrdiny, jeho první lásku, tlustýho sidekicka, hromadu perfektních oblůdek a máte tu solidní fantasy animák pro děti a odrostlejší drobotinu. A pokud i ve vašem dospělejším já stále bije dětský srdíčko, smutníte nad filmovým ruďochem tak se s nimi dívejte a budete též spokojeni. 7,5/10.(27.12.2016)

 • Víteček
  ****

  Rozhodně kvalitní seriál. Je to rozhodně cílené na děti a poznat to je, ale je to zpracované dobře, takže něco to dá i straším. Hlavní trojka byla na můj vkus trochu moc tradičně sestavené, ale zároveň to byly dobře vytvořené konzistentní postavy, které byly sympatické, takže to zase tolik nevadilo. Celkově byla nejlepší první řada se svým skromnějším pojetím nebezpečí a ve třetí bylo naopak pár prvků, které jsem tolik neocenil, ale nebyl mezi nimi až takový rozdíl a proto hodnotím jako celek, protože žádná z řad výrazněji nevybočila žádným směrem. Kvalitě animace se pak na seriál dá vytknout jen málo. Ano, někomu třeba nemusí sedět, ale já problém neměl a každopádně je udělaná dobře a příjemně se na ni kouká. Jeden z lepších animovaných seriálu v tomto formátu (cca 20 min a mířené spíše na mládež) minimálně posledních pár let.(30.1.2020)

 • Manarit
  *****

  Překrásný pohádkový seriál, který se nebojí potěšit i dospělé a nesklouzává do infantilnosti. Postavy jsou promyšlené, sympatické a po skončení třetí série jsem se s nimi loučila těžce. Jediné, co mi kazí zážitek, je pro mě neukončený konec. Konec třetí série jakoby vyloženě vybízel k pokračování, které nebude.(8.2.2019)

 • LeitoSE
  ****

  Ak by som mal medzi štyrmi až štrnástimi rokmi, tak by to bol pravdepodobne môj nový najobľúbenejší seriál. Takto môžem aspoň s čistým svedomím povedať, že sa stále nájdu tvorcovia, ktorí dokážu vytvoriť animovaný seriál na úrovni pre deti, ktorý budú schopní pozerať s nimi aj rodičia bez toho, aby sa im exponenciálne znižovalo IQ s každou pozretou časťou. Tlieskam del Torovej predlohe a celému vývojárskemu a dabérskemu tímu. Je to pútavé, zábavné, originálne, jediné, čo sa mi zdá, že je mierne na škodu je až prílišná epizodiálnosť. Chcelo by to viacej reálií trolov a menej nezáživných problémov vo svete ľudí a budem nadmieru spokojný. Taktiež človek nemôže len smútiť, že hlavná postava už nikdy nedostane rovnaký hlas než ho mala v týchto 26 častiach. 25/25 - 85%(21.2.2017)

 • - Meč, který používá Merlin při souboji s Jimem a Morganou, je Excalibur. (UncleMorty)

 • - Trollhunters jsou jedním z posledních projektů, na kterém se před svou smrtí podílel herec Anton Yelchin (známý například jako Pavel Chekov z filmové série Star Trek), který zde propůjčil hlas hlavní postavě Jima Lake Jr. Producent a autor scénáře Guillermo del Toro po smrti herce odmítl, aby byla postava předabována. (Jeoffrey)