poster

Axolotl Overkill

 • Německo

  Axolotl Overkill

 • Slovensko

  Axolotl Overkill

  (festivalový název)

Drama

Německo, 2017, 94 min

Režie:

Helene Hegemann

Předloha:

Helene Hegemann (kniha)

Scénář:

Helene Hegemann

Kamera:

Manuel Dacosse
(další profese)

Externí recenze k filmu (3)

 • A2larm.cz (Jan Smutný)

  "Děj filmu Axolotl Overkill, natočeného dle zmíněné knihy, je chabý: rád by byl choromyslný, ale většinu času je spíše slabomyslný. Mifti je šestnáct, je (pravděpodobně) psychicky narušená, jelikož byla (pravděpodobně) v dětství týraná. Nechodí do školy, fetuje, souloží a realitu míchá s představami…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eva Müllerová) ***

  "Axolotl Overkill je originální snímek mladé režisérky Helene Hegemann, který má potenciál a své diváky si rozhodně najde. Skvělé hudební zpracování a výborná práce kamery tvoří s některými scénami velmi příjemnou harmonii a dokáže na diváka emocionálně udeřit. Nebo ho otupit. Ale o tom, že se…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) **

  "Fakt, že byl Axolotl Roadkill v Německu fatální knižní bestseller, neznamná ve filmovém případě nic. Overkill je prázdná epizodní klipovka, u které se trpí kvůli nevyzrálé sázce na pocity á la psychedelický hudební film z MTV, který si svého diváka těžce, ale přeci jen asi najde. Nelze se zbavit…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace