Komplexní drama odehrávající se na minimálním půdorysu jednoho luxusního londýnského hotelu, které v osmi dílech sleduje celé osazenstvo od majitelů přes hosty až po kuchaře. Najde se tu příjemně odvyprávěná romantická linka, některé z postav se mohou pochlubit temnou minulostí, muziku občas přitvrdí notně pošramocené vztahy kdekoho s kdekým a samozřejmě je tu 2. světová válka, která dost výrazně promlouvá do života všech přítomných. Seriál se nemůže opřít o výraznější rozpočet a tak sází na vytříbené dialogy a především na vynikající herce. Halcyonu jednoznačně vládne Steven Mackintosh a to nejen jako ředitel hotelu, ale i jako nejpřesnější castingová trefa. Už po několikáté se ptám, proč se tenhle chlap neobjevuje na plátně i obrazovce častěji. V patách se mu řítí skvělá Olivia Williams v roli majitelky hotelu a obě osvědčené tváře doplňují neokoukaná, ale o to lepší Hermione Corfield či Jamie Blackley a další. Obrovská spokojenost a prosil bych pokračování. 95%(1.8.2017)

Zajímavý seriál aristokratické smetánky 5* hotelu v centru Londýna v roce 1940, kdy se svět připravuje na válečný stav, který má dopad na všechny společenské vrstvy.... Miluji seriály, kde jsou životní příběhy bohatých rodin a jejich personálu.(16.1.2017)

Škoda že se více nezůstalo u politiky, jako tomu bylo v prvním díle. To mi připomíná, že pořád sháním nějaký dokument/seriál o Mosleyem a vikomtese Astorové. ITV, takže na kostýmech a komparsu se nešetří. Bohužel je to horší v oblasti dialogů. Tam se asi šetřilo.(29.9.2017)

Po dokoukání hodnotím 4*... bylo to rozhodně zajímavé, zvraty a dějové linky dokázaly upoutat pozornost, ale ten konec mi přišel takový nedokončený. Ocenila bych ještě jednu epizodu kde by to vše tak nějak dopadlo.,. 4*(22.2.2017)