O 10 rokov mladší

(pořad)
Reality-TV
Slovensko, 2017, 45 min

Účinkují:

Miriam Kalisová (moderátor), Mária Čírová (moderátor)

Nespokojnosť je bežná ľudská vlastnosť a málokto z nás nenájde na sebe nič, čo by nechcel zmeniť. Niekto chce mať krajší chrup, iný menej vrások, ďalší chce byť štíhlejší... Tí, ktorí sa rozhodli podstúpiť zmenu, nabrali odvahu a prihlásili sa do novej relácie, ktorá je vo svete mimoriadne úspešná a známa pod názvom 10 Years Younger, tak dostali šancu zmeniť svoj výzor. Manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, či kolegovia prejdú kompletnou zmenou vizáže pod odborným dohľadom špičkových dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fitness trénerov, plastických chirurgov – a omladnú tak doslova o 10 rokov. Nejde však o klasickú zmenáreň, relácia je v prvom rade založená na príbehoch ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich rodiny dôstojne žili, ale z istých dôvodov si nemôžu dovoliť investovať do svojho vzhľadu tak, ako by chceli. Moderátorskej taktovky sa zhostí Miriam Šmahel Kalisová a spolu s jej manželom Martinom budú dohliadať na všetky tieto úžasné premeny. (TV Markíza)

DavidDizzer

Je pravda, že mnohdy se jedná o pár zákroků, jako úprava a spravení zubů, pak nějaké masáže, a dále mnohdy už nic, jen to, že je pěkně oblečou, udělají vlasy, a namalují líčidly - což dělá nejvíce na ovlivnění vzhledu. Chybí mi tam trošku tedy i větší zapojení do omlazení a péči, jako například zaměření se na celkový zdravotní stav - strava, sporty a úprava váhy, dále zpevnění těla (za delší dobu samozřejmě) a prostě trochu více než jen namalovat obličej plus ty věci okolo. Jinak se mi to líbí - člověk může být podnikatel, obleče se do špatněho oblečení, rozcuchá si vlasy a hned může vypadat na více a strašně, nesuďme tedy vždy podle vzhledu... ()

Arsenal83 odpad!

O 10 rokov mladší má svoje pokračovanie len preto, aby si aj pani Čírová po porodení troch detí trochu privyrobila. Povedzme si pravdu, predaj cédečiek je nikdy nešiel, napriek mediálnej tlačenke. Čo ale povedať o zúčastnených? Jednoduchí ľudia, ktorí majú v živote jedine ťažkú prácu a prepínanie telky z markízy na jojku a späť. A tak ich napadlo, že prečo sa nezhovadiť pred celým Slovenskom, vyrozprávať svoj životný príbeh, zverejniť súkromie. Veď vo svojej dedine budem na týždeň hviezda. A potom sú tu ešte špekulanti, ktorí si 30 rokov neumývali zuby, tak prečo si ich nedať zadarmo zrobiť? Inak táto šou nemá zmysel a neviem pochopiť, že ju niekto vôbec pozerá. O žiadnych 10 rokov mladší sa nikto nestal. Len im dali lepšie oblečenie, lepšie namake-upovali, trocha ofúkali vlasy, ale s výnimkou tých zubov to vlastne je stále tá istá osoba, ktorá sa v pondelok vráti na svoju dvanásťhodinovú šichtu niekde do fabriky. Tam jej tie vlasy zase zmastnejú, pekné šaty vymení za vyťahané rifle a pri nejako náhlom zastavení stroja zuby možno aj vybije. ()

Futulama odpad!

O 10 zubov viac je výstižnejší názov. 20 rokov som si neumýval zuby. Žiletka? To u nás v USSR ešte nemáme, som doslova baník z Černobyľu a mydlo používam raz do roka... veď na vianoce nech voniam. Dám si na seba staré vyťahané tričko, topánky s ktorými som včera stúpol do hovna. 30 rokov sa úplne zanedvavam, prihlásim sa do sútaže kde mi dajú nové tričko, nové topánky, nahradia mi zuby ktoré mi vypadli z fetovania metanfetamínu a budem na 1 týždeň pekný krásavec, aby som sa po ďalších 20 rokov mohol úplne zanedbávať. Ale za tie zuby je to dobrý kšeft, a nie že nie. ()