Instinct to Kill

Akční

USA, 2001, 90 min

• Flipnic

Tohle byl pro mne úplně nejhorší film od mýho oblíbence Decascose. Příšerná kravina na způsob Terminátora, kde ženská a Decascos pořád zdrhaj, nebo zas naopak útočej na jejího bývalýho psychopatickýho manžela. Decascos dostává pořád na budku, fighty jsou hnusně sestříhaný a celý je to naprosto nesympatický ... Je zde teda dost drsný násilí, o který se stará psychopat a nějaký erotický postelový scény ... ale prostě tohle ne. Hnus ...(3.12.2013)

• SeBig

Nevýraznej výkřik do tmy.(29.3.2020)

• Lacike

Videobéčková variácia na filmy Enough a Sleeping with the Enemy o násilnickom manželovi, ktorému zdrhla žena, ktorá už mala bitiek dosť a našla si chlapíka (Dacascos), aby ju naučil sa biť. Medzitým po nej manžel pátra a zabíja jednu osobu za druhou dokiaľ sa cesty všetkých troch nepretnú vo finále. Je divné pojať tento námet ako tupé akčné béčko s vraždiacim psychopatom. Ale bohužiaľ ten psychopat nie je zábavne prehnaný. Mne s tým všetkým jeho prezliekaní a maskovaní pripadal trápny. Hlavná hrdinka bola nevýrazná a Dacascos je tu tak nemohúci až je to smutné. Behom filmu si zakope raz za čas na pár sekúnd a aj to sa príliš nepredvedie. Pre tento typ filmov je úplne zbytočný. Celkovo to je v každom ohľade slabota. 3/10.(23.4.2020)

Chování hlavní hrdinky je natolik sympatické, že jsem si i přál, aby ji záporák konečně zabil. Policie neschopná. Film zachraňuje jen správně záporný záporák.(6.8.2013)

Nebolo to vobec zle, skor naopak. Ma to celkom slusny dej, nenudi, stale sa nieco deje. Je to len B-cko a to vidiet na scenari a hlavne na rozpocte. Ale urcite film stoji za pozretie.(30.7.2014)