Jmenuje se Esther (S01E02) (epizoda)

 • USA

  Her Name Is Esther

Drama / Akční / Válečný

USA, 2017, 42 min

 • IvoB
  ***

  Fajn vojenské drama, které i ve své druhé epizodě nakouslo mnoho témat a dějových linek – žádnou z nich však nedokáže dostatečně rozvést. Ohromně to ztrácí na tempu a celé to postrádá něco pamětihodného či jedinečného, co by se vymykalo. Celá recenze zde.(27.1.2017)

 • Vxxx
  **

  Tak po druhém dílu musím otočit. Šílená nuda, akce upadla a postavy se zamotávají čím dál víc. Přestávám sledovat. 2* za tento díl. Škoda.(28.1.2017)

 • liskam
  *****

  Velice slušné a uvěřitelné.(2.2.2017)

 • spider74
  *****

  I druhý díl si udržel vysokou kvalitu a scény na lodi jsou prostě lahůdkové. Je vidět, že tvůrci mají na akční scény konzultanty kteří tomu rozumějí a vědí něco o taktice a výcviku jednotek tohoto zaměření. Žádná zbytečná kovbojka, nekonečné přestřelky a žádní rádobyhrdinové. Prostě přesná chirurgická práce a všem jde kromě splnění mise především o bezpečí týmu a co největší efektivitu bez zbytečných chyb. Slintám blahem a těším se na další díl, který bude mít doufám ještě časově větší porci akčních scén.(27.1.2017)

 • kenkaku
  ****

  série začíná někam směřovat a začíná být jasné o čem to je. Koncept jsem (jak se obávám) trefil. tedy ze 45minut si užijeme 10 minut velmi solidní akce, bohužel i pasáže žvanivé nudy o ničem (prohlubujeme charaktery postav), pak tu máme dějovou linku, která je zajímavá a hromadu flashbacků (abychom se dozvěděli proč se vše vlastně zvrtlo).(24.3.2017)