Koncovka (S01E08) (epizoda)

End Game

Drama / Akční / Válečný

USA, 2017, 42 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

O nějakém SEALu jsem pochopitelně neměla ani ponětí, tak jsem se uchýlila jako vždy do wiki a doporučuji to všem. Hodně mi to pomohlo v chápání mnohých situacích a jsou tam i jiné zajímavé údaje. Asi je to těžko zpracovatelný seriál (snažit se relativně držet skutečností), ale já jsem se po počátečním střihačském šílenství zklidnila a sledovala jsem, jak se žije takové jednotce, která je de facto druhou rodinou a na druhé straně jak se jim žije v jejich skutečných rodinách. Zajímavé, neotřelé, akce v normě normálnosti, tedy pokud to tak lze vůbec nazvat a já se vzhledem k šokujícímu konci určitě těším na druhou sérii.(25.6.2017)

Six ve své poslední epizodě ukázalo svůj plný potenciál a přednosti, přičemž zdatně uzavřel hlavní dějovou linii a trošku naznačil další možné pokračování. Víc jsem vlastně ani nechtěl. | Podrobnější dojmy z epizody i celé řady zde(21.3.2017)

Série se snaží dohnat proflákaný čas a POLOVINA celé epizody je o non-stop akci. Jeden by řekl, že v této epizodě je více akce než ve zbytku celé série dohromady. O to kontrastněji působí polovina druhá, kde se opět řeší a plká a filozofuje. A to je otravné... A navíc ten závěr... jako klasická telenovela :)(28.3.2017)