poster

Smrtící systém

 • USA

  Cyber Vengeance

 • Slovensko

  Smrtiaci systém

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA, 1995, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Absolutni podvod na fanousky Matthiase Huese! film na nej laka a pak je tam 5 minut na zacatku a jeste dostane do drzky zbytek filmu je potom presne tak jak tu napsal Ertai a to i ten konec! ne fakt to neni prdel opravdu to tak skonci takze dobra rada nad zlato zni nekoukejte na to proboha!(31.10.2011)

 • Ertai
  *

  Je to v podstatě tak jak píše Iva8bitova. Hlavní hrdina plus jeden vězeň, jedna baba a jeden magor hrají sedm levelů proti třem zlounům, z nichž jeden je ředitel vitruální věznice, jeden na kriplkáře a jeden vypadá jako Ingo Lenssen. Tohle zabírá tak dvě třetiny filmu a nutno říct, že těch sedm levelů nemá úplně špatnou výpravu a akce je celkem ucházející. Ke konci tomu ale začně docházet i tak mělký dech a tak sem se těšil na závěrečnou bitku hlavního hrdiny s Huesem (který se jen minul na začátku) jakožto hlavním bossem, takže bych moh dát dvě a říct, že to taková hrůza nebyla. No nastoupěj proti sobě, Hues se zle podívá a titulky! Takovejdle voser sem dlouho nezažil.(10.9.2010)

 • Iva8bitova
  *

  Ve vězení budoucnosti jsou vězni drženi ve virtuální iluzi pevných vězeňských zdí. Ředitel věznice Mr. Crowley také vyrábí virtuální počítačové hry. Dozorce v Crowleyho věznici Will Singleton je zároveň vášnivý hráč Crowleyho virtuálních her. Singletonova manželka s Crowleym chystají na Singletona podraz. Singleton musí ve virtuální hře hrát o skutečné přežití s protivníky poslanými Crowleym. Jedná se o sedm levelů zasazených do různých historických dob - vietnamská džungle, divoký západ, prohibice atd. Chaotické nudné béčko.(8.6.2009)

 • Virusman666
  *

  Jo, je to hroznej shit, ale furt to není ruskej film...(30.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace