Zamilovaný párik hippie je zavraždený pred očami ich malého syna, ktorý len o vlások unikne smrti. Chlapec skončí na ulici, kde sa ho ujme žena bez domova, ktorá ho naučí všetko podľa vlastných pravidiel.
Vyrastá z neho mestský "Wild thing", ktorý pomáha ľuďom v núdzi a stáva sa ich ochrancom. Po čase sa púšťa po stope vrahov svojich rodičov. (bestmovie)

majo25

Zlá newyorská štvrť a odveký boj dobra so zlom. Televízne vyzerajúce spracovanie a jednoduchý, miestami až rozprávku pripomínajúci dej síce nenavnadia, ale napriek tomu ma to bavilo, aspoń miestami. Každú chvíĺu sa niečo dialo, boj za spravodlivosť je fajn téma a postavy celkom podarené, miestami aj vtipné. Samozrejme, keď si odmyslím zjednodušenosť i niektoré nelogizmy. A naviac, kde inde uvidíme tradičného záporáka Roberta Kneppera v roli klaďasa. ()

helloween93

Městský Robin Hood, který ochraňuje bezbranné. Je to vcelku nudný film, ale záporáka hraje Robert Davi, což je velké plus. Viděno na MGM. 2* ()

John80

Malý chlapec príde o rodičov , vychova ho bezdomovkyna ,ktira zomrie a chlapec sa chce pomstiť za smrť rodičov 3* ()