Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Snímek "Fena" vypráví provokativní a temně humorný příběh o ženě (Marianna Palka), která se pod drtivým tlakem života zhroutí a náhle se promění ve zlého psa. Tváří v tvář této nevysvětlitelné, ale neodvratné nové skutečnosti je její sukničkářský a workoholický manžel (Jason Ritter) nucen vzít znovu na vědomí své čtyři děti a švagrovou (Jaime Kingová), zatímco se během nastalé bizarní krize snaží udržet rodinu pohromadě. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Podle obsahu jsem tušil, že tenhle film bude dost neortodoxní. Že bude ale tak neortodoxní, to by mě za boha ani nenapadlo. První půle filmu, kde se přemění matka od rodiny v čokla, je poměrně uhrančivá. Divák totiž pořádně neví, co se děje a jediný, co ho šokuje je skutečnost, že se před kamerou válí člověk ve svých hovnech a do toho ze sebe dělá čokla. Druhá půlka už ale byla vysloveně nuda. V té se totiž zbytek rodiny snaží, psychologickou dovedností každého člena rodiny, pochopit, co se mámě vlastně stalo. Takže jsou najednou hrozně chytrý a tvoří se tu určitý psychologický obrázek, nad kterým by se z hlouby duše mohl zamýšlet každý zkušený psychiatr. Hrozný, ale věřím, že někdo si v tom zalíbení najde. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jak tohle mohl James Cameron označit za svůj nejoblíběnjší film, to mně teda hlava nebere. Ženská co si začne myslet že je pes, chlap co je idiot a dětí tolik, že je museli mít někdy v patnácti, tedy v době kdy si nikdo z členů rodiny nemyslel, že je pes. "Děti mají mámu rádi, házej po ní jídlo". No nevím možná je to tak temně humorný příběh, že jsem pro samou temnotu nepostřeh ten humor. ()

Reklama

GeorginaAnne 

všechny recenze uživatele

Tady není co dodat, je to totální blbost... Na film jsem se podívala jen kvůli Jamie King ale ani ta to nezachránila. "Maminka" se jednoho krásného dne chce oběsit manželovým opaskem, on ji s tím opaskem najde v posteli a vůbec mu není divný proč ho ta kráva má kolem krku "...není to můj opasek?" jako really?! Ona se promění v zlého psa, kterého zavřou ve sklepě a všichni jsou jedna velká, šťastná rodina protože maminka je má všechny ráda (co na tom, že po nich vrčí, že?!). Dokoukala jsem s vypětím všech sil... Nikdy víc! ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ten nápad je vlastně docela zajímavý - žena se v nespokojeném vztahu začne proměňovat v psa. Ale výsledkem toho vlastně je, že všechno je možné zachránit a vše dobře dopadne. Přijde mi to spíše takové iluzorní než reálné a ani ne moc filosofické, když se to tak vezme. Takový návod jak žít líp, kterým se asi nikdo moc řídit nebude. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Satirická komedie o tom, že být ženou je práce na plný úvazek. Otec je nesympatický, děti nezajímavé, sestřenice zbytečná a absence matky v příběhu do očí bijící. Je to satira proti patriarchálním předsudkům. Je to takový psí oběd od autorky scénáře , režisérky a provokativní feministky paní Palky. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama