Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • Loooki
  *****

  Oh, how i love this latinas comedies :) [aj ked ide o "prerabku" serialu zo 70 rokov, uplne body naviac ma serial za popasovanie sa s temami, ktore sa momentalne riesia!](17.1.2017)

 • carly
  *****

  Takto nejako vyzerá dokonalosť. Asi takto sa píšu príbehy, ktoré majú čo povedať a nie len útočiť na prvú signálnu. takto sa mieša komédia s drámou. Takto sa prezentuje ľudskosť. Zaslúži si ot oveľa viac než len tri séria. Ale som strašne vďačná aspoň za ne.(22.4.2019)

 • M.i.k.e
  ****

  originál neznám,ale tohle se i přes počáteční porodní bolesti rozjede do vtipné a hlavně životné záležitosti,která funguje jak má...70%(17.2.2018)

 • Eventyrer
  ****

  Začiatok ťažký, vtipy sa nedarili ale potom to začala pekne šlapať, a toto je jeden so sitcomov, ktorý chytí aj srdce. Také sa veru často nevidia.(31.1.2018)

 • Charlinka
  ****

  Začátek byl pro mě slabší ale nakonec jsem si to užila a docela se nasmála i pobrečela si.(10.2.2017)

 • kockodan
  **

  Tragická hrůzostrašnost nejhoršího amerckého sitcomového ranku. Vrcholně nesympatická Justina Machado s trapnou Ritou Moreno tvoří opravdu cringe-worthy základ této bezúsměvné taškařice, která v roce 2017 posouvá vývoj žánru sitcom o několik mílových kroků zpět. Goofy lesbická teenager dcera trapně přehrávala, a pitvořila se v každém záběru obličejovými "reakcemi" na každé dění a repliku okolo ní... Z té jsem opravdu rostl. Navíc na lesbičku byla až moc feminní, a proto totálně nepřesvědčivá. Mladý syn v podání Marcela Ruize byl jediným protagonistou jehož herectví a výraz mi nevadil. A to je co říci o 15 letém debutantovi. První tři episody jsem u tv proseděl absolutně bez jediného úsměvu, o smíchu, či výbuších huronského řevu se absolutně nedá mluvit. Pilot byl asi nejtragičtější. Těsně před koncem jsem si uvědomil, že jsem se za celých 45 minut ani jednou nepousmál! Pár legračních situací a replik zajistil v nekolika následujících dílech Schneider, ale to je asi tak vše. Dlouhatánské prostoje, čekání protagonostů po replikách na smích obecenstva, špatný rytmus, úmorná předvídatelnost a 100 krát omleté gagy ze stovek klasických sitcomů let minulých. Kdyby hlavní hrdinky nebyly trapačka s nesympaťačkou dal bych o hvězdu navíc? To bohužel ani omylem! Originál neznám, ale předpokládám, že to byl klasický sedumdesátkový sitcom, který by už dnes neobstál, ani humorem, hereckými výkony, časováním ani tehdejšími tématy. Tím, že ho oprášili po 40 letech, napsali do něj dnešní progresivní mileniálská "palčivá" gay a gender témata, ovšem vůbec nezměnili fakt, že opět nebstojí. Rozhodně ne s nevtipným psaním a tímto podprůměrným castem. 35%(12.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace