Vzhůru ke hvězdám (TV seriál)

Famous in Love

• Austrálie

Famous in Love

Drama / Romantický

USA, 2017–2018, 13 h 50 min (Minutáž: 38–42 min)

Předloha:

Rebecca Serle (kniha)

Larry Reibman

Michael Suby

Bella Thorne, Charlie DePew, Keith Powers, Carter Jenkins, Niki Koss, Perrey Reeves, Katelyn Tarver, Mark Valley, Jason Antoon, Shawn Christian, Tom Maden, Vanessa Williams, Aynsley Bubbico, Alyssa Gabrielle Rodriguez, Jason-Shane Scott, Jos Viramontes, Rushi Kota, Vivian Bang, Stephen Ford, Jesse Henderson, Conner Marx, Ana Mulvoy-Ten, Kevin Daniels, Allison Dunbar, Eddie Diaz, Bellina Logan, David DeSantos, Ben Baur, Danielle Campbell, Claudia Lee, Sofia Carson, Sophia Ali, Ally Brooke, Aundrea Smith, Andrew DeVitre, John Eric Bentley, Pepi Sonuga, Burt Grinstead, Ken Kirby, Jeffrey Doornbos, DeJean Brown, Brianne Tju, Dave Shalansky, Georgie Flores, Janis Valdez, Lil' Romeo, Eric Tiede, Rob Estes, Dee Dee Rescher, Chase Kim, Max Adler, Frank Gallegos, Steve Trzaska, Breeda Wool, Kelly Ripa, Ryan Seacrest, Henry Barrial, Asante Jones, Karl T. Wright, Ayumi Iizuka, David Douglas, Suanne Spoke, Annalisa Cochrane, Rachel Ramos, Brey Chanadet, Sade Katarina

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

• sara93

Hodnocení po první sérii. Nevím jestli budu pokračovat.(15.7.2017)

Slušný rychlý někdy se snaží láskou zamotat situaci, prostě jednoduchý a zajímavý seriál kterému stačilo pár dílu k dobru.(17.2.2020)

• ver_mah

Jsem ráda, že jsem se seriálem prokousala.(8.11.2017)

• Minoka

Dodíváno ze setrvačnosti. Na druhou řadu se s největší pravděpodobností dívat nebudu.(24.8.2017)

Příběh byl dosti zaujat na obě strany mince míchal skutečný a vysněný hallywood. Podle to bylo přes čáru stačila první serie a už jsem našel v serialu přesnou konstrukci episod. Bolestnější bylo snad námět a to "spoiler : dívka se stane nečekaně herečkou a musí se smířit se všemi klady a zápory." Tohle je taky věta, která popisuje celý příběh milostné scenky jsou u teengerských serialu normální takže alespoň nezklamal. Krom toho, že si scénarista neumí namíchat kávu, která by mu pomohla aby nepsal podobné horrory, které mohou ublížit na zdraví spoustě lidem. Z příběhu vyplývá příběhy 7 hlavních postav(matka, syn, kamarád 1, kamarád 2, synova holka, povedený tatík a dobrá herečka) což je na sledování průběrného čecha zcela nepřístupné tolik věcí pochopí leda tak někdo koho to baví a zajímá se o herectví. Já osobně se nezajímám o herectví ale příběh poté co by se scénář vrátil ještě 10 scénáristovy tak by to byl dobrý serial a měl by tu více jak 3 komentáře. Odborné hodnocení MFR: 3 výběr herců 2 vybrané téma 3 scenář bonus: Záměr režiséra : 4 Hodnocení podle MFR kvót 3. Příběh byl dobrý ale nic převratného vylepšení by se hodilo zas tak starý není aby jste tohle mohli dělat.(3.11.2019)