poster

Cheot kiseuman ilgopbeonjjae (TV seriál)

 • Jižní Korea

  첫키스만 일곱번째

 • anglický

  Seven First Kisses

Romantický / Komedie / Fantasy

Jižní Korea, 2016, 8x? min

Režie:

Jeong-hwa Jeong

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • Pethushka
  ***

  Některé epizodky slabší, na jiné bych se koukala klidně i déle. Pro fanynky ale určitě záživná věc a nebudu kecat, že jsem si v hlavě neudělala seznam dalších adeptů, které bych tam ráda viděla. Třeba takový Eric, ehm... Každopádně dobrá přehlídka. Jen mě tak napadá, jestli je to vůbec legální? :))(13.9.2018)

 • Zelilu007
  *

  Je to něco, na ce se už určitě nepodívám, ale jako výplň při učení super. Krátké a utíká to. Jako kdo se mi osobně nejvíce líbil k hlavní hrdince byl Ok Taecyeon. Jako nejlepší díl mi přišel ten s Ji Chang Wookem a Lee Min Hem. Když byla s Kaiem, tak byla asi nejšťastnější, on je sluníčko... Hae-jin Park se mi vůbec nelíbí a story s ním bylo asi nejhorší. Jong-suk Lee mi asi nikdy nebude sympatický a Lee Joon Ki je sice zlato, ale jeho příběh byl dost o ničem. Takže shrnuto je to podprůměr, což je pochopitelné. Je to velká korejská reklama na Lotte Duty Free, což mi jen připomíná, že jsem ráda neúčasti Jang Geun Suka. U něj by to bylo asi pád do špatných vod, ale prakticky mi tam trochu chyběl.(17.1.2017)

 • ainny
  ***

  Kristova noho! Do čeho mě ten šílený chlap (Lee Joon-gi) ještě uvrtá?! Na Večerníčka jsem už docela velká a tenhle byl ještě ke všemu o ničem. Ale zase ti krásní chlapi, že jo... Bonbón, který se rozpustí v puse a chvilku po něm zůstane sladko.(25.3.2017)

 • Denila
  ***

  Dost jsem se u sledování culila. Představa, že se tohle podaří některé "obyčejné" dívce je celkem hustá. Škoda toho závěru bez rozuzlení - ale asi lépe, každý by si vybral jinak. :))(17.8.2017)

 • mrtvej pes
  ****

  Reverzní harémovka. Plesám! Stopáž cca po 10 minutách, pěší pluk prettyboyů. V hlavní roli sympatická hrdinka s výrazovým (když ne výrazným) obličejem. Herci - jak kteří. Někteří podali vyloženě karikaturní a jalový výkon (Joonki), jako kdyby si jen odskočili z jiných dramat. Zkratkovitost je tu klíčová, ale zkratkovitě hrát se snad nemusí. Je to zase něco nového co do výpravy a spádu. Bere si to na paškál chaeboly, autoritativní držky, materialistické eomoni a také stalkery, co stalkeří, aby je švarný bohatýr v kvádru mohl fotogenicky zkopat do kulata... Troufám si tvrdit, že kdyby seriálek vznikl v Japonsku a byl animovaný, sesype se na něj mnohem jásavější odezva. Může ale omrzet, že největší vtip je tu právě jen vtip na účet jiných seriálů.(18.12.2017)

 • sara93
  ****

  Seriál vystihl skoro všechny možné klišé zápletky, které můžem vidět v K-dramatech :D. Ale jo mělo to něco do sebe. Jen škoda, že se nedozvíme koho si nakonec vybrala. Btw. nejvíc se mi líbil příběh s Taecyeonem. Tam jsem se nejvíc nasmála.(1.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace