Cheot kiseuman ilgopbeonjjae (TV seriál)

• Jižní Korea

첫키스만 일곱번째

Seven First Kisses

Romantický / Komedie / Fantasy

Jižní Korea, 2016, 8x? min

Jeong-hwa Jeong

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Některé epizodky slabší, na jiné bych se koukala klidně i déle. Pro fanynky ale určitě záživná věc a nebudu kecat, že jsem si v hlavě neudělala seznam dalších adeptů, které bych tam ráda viděla. Třeba takový Eric, ehm... Každopádně dobrá přehlídka. Jen mě tak napadá, jestli je to vůbec legální? :))(13.9.2018)

• Zelilu007

Je to něco, na ce se už určitě nepodívám, ale jako výplň při učení super. Krátké a utíká to. Jako kdo se mi osobně nejvíce líbil k hlavní hrdince byl Ok Taecyeon. Jako nejlepší díl mi přišel ten s Ji Chang Wookem a Lee Min Hem. Když byla s Kaiem, tak byla asi nejšťastnější, on je sluníčko... Hae-jin Park se mi vůbec nelíbí a story s ním bylo asi nejhorší. Jong-suk Lee mi asi nikdy nebude sympatický a Lee Joon Ki je sice zlato, ale jeho příběh byl dost o ničem. Takže shrnuto je to podprůměr, což je pochopitelné. Je to velká korejská reklama na Lotte Duty Free, což mi jen připomíná, že jsem ráda neúčasti Jang Geun Suka. U něj by to bylo asi pád do špatných vod, ale prakticky mi tam trochu chyběl.(17.1.2017)

Kristova noho! Do čeho mě ten šílený chlap (Lee Joon-gi) ještě uvrtá?! Na Večerníčka jsem už docela velká a tenhle byl ještě ke všemu o ničem. Ale zase ti krásní chlapi, že jo... Bonbón, který se rozpustí v puse a chvilku po něm zůstane sladko.(25.3.2017)

Dost jsem se u sledování culila. Představa, že se tohle podaří některé "obyčejné" dívce je celkem hustá. Škoda toho závěru bez rozuzlení - ale asi lépe, každý by si vybral jinak. :))(17.8.2017)

Reverzní harémovka. Plesám! Stopáž cca po 10 minutách, pěší pluk prettyboyů. V hlavní roli sympatická hrdinka s výrazovým (když ne výrazným) obličejem. Herci - jak kteří. Někteří podali vyloženě karikaturní a jalový výkon (Joonki), jako kdyby si jen odskočili z jiných dramat. Zkratkovitost je tu klíčová, ale zkratkovitě hrát se snad nemusí. Je to zase něco nového co do výpravy a spádu. Bere si to na paškál chaeboly, autoritativní držky, materialistické eomoni a také stalkery, co stalkeří, aby je švarný bohatýr v kvádru mohl fotogenicky zkopat do kulata... Troufám si tvrdit, že kdyby seriálek vznikl v Japonsku a byl animovaný, sesype se na něj mnohem jásavější odezva. Může ale omrzet, že největší vtip je tu právě jen vtip na účet jiných seriálů.(18.12.2017)

Seriál vystihl skoro všechny možné klišé zápletky, které můžem vidět v K-dramatech :D. Ale jo mělo to něco do sebe. Jen škoda, že se nedozvíme koho si nakonec vybrala. Btw. nejvíc se mi líbil příběh s Taecyeonem. Tam jsem se nejvíc nasmála.(1.3.2017)