Prázdniny (TV seriál)

Prázdniny

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2017–2019

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková, Andy Kummer, Markus Filipko, Michaela Rovňáková, Adela Heftyová, Mária Kalmárová, Ľubomír Paulovič, Eva Sakálová, Kamil Kollárik, Viktória Predanociová, Jana Labajová, Henrieta Jančišinová, Lucia Fričová, Marcel Ochránek, Martin Šalacha, Miroslav Málek, Jana Wágnerová, Jozef Vajda, Táňa Radeva, Eva Landlová, Lucia Vráblicová, Oľga Belešová, Masahiko Shiraki, Kristína Tóthová, Gregor Hološka, Lukáš Frlajs, Dominika Kavaschová, Juraj Rašla, Juraj Predmerský, Anton Eliáš, Petra Millerová, Mária Breinerová-Mačáková, Romana Ondrejkovičová, David Uzsák, Dušan Kaprálik, Rastislav Halász, Lukáš Dóza, Barbora Žilecká, Pavel Liška, Jana Oľhová, Zuzana Tlučková, Vladimír Jedľovský, Táňa Kulíšková, Milan Šteindler, Renáta Ryníková, Zuzana Haasová, Ivan Predmerský, Ivana Grófiková, Michal Noga, Ivana Kubáčková, Marek Majeský, Michal Ďuriš st., Ľubo Roman, Martin Horňák, Tomáš Mischura, Ján Kováčik

Komentáře uživatele suzanne1997 k tomuto TV seriálu

Seriál, který zpestří prázdninové večery. Je léto a bratranci spolu se svými dětmi vyrážejí na chalupu. Mi osobně se hodně líbila náplň pobytu a různorodost charakterů, ten Matonoha, mě upřímně dostal. Každý díl má něco do sebe a každý je něčím originální, i když musím přiznat, že třeba poslední nebyl úplně podle mého gusta. Každopádně není nic co bych mu jako celku vytkla, byl vtipný, plynul jak měl, postavy byly taktéž sympatické a April se strýčkem sousedem, ti tomu jenom dodali šmrnc. Proto dávám hodnocení, jaké dávám a doufám, že tenhle seriál nesklouzne mezi nejhorší.(3.9.2017)