Prázdniny

• Slovensko Prázdniny
TV spot 2
Komedie / Rodinný
Slovensko, (2017–2020)

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Palonder Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková (více)

Série(4) / Epizody(40)

Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi, a bez žen čtrnáct dní na chalupě. To ještě netuší, kolik legrace je čeká... (TV Prima)

Tosim odpad!

Dobrá, tvůrci čerpají inspiraci všude možně. Když už takhle ukradli námět, měli vypilovat ten zbytek. Pokud se ale člověk dívá na díl seriálu, postavený na jednom nápadu, dvou vtípcích, třech mátožných dospělých hercích a bandě dětí, nefunguje to. Nepřiměřeně trhlé, takže i obyčejné situace řeší hrdinové jako blázni, pak člověk přemýšlí, jestli tvůrci zamýšleli seriál udělat pro rozumně, logicky uvažující neretardované lidi. ()

Arsenal83

Neuveriteľné, že sa toto niekomu páči. Nejakého pisálka napadlo pri pozeraní S tebou mě baví svět, že to pretransformuje do slovenského letného prostredia a bude to náramne vtipné. Katastrofálny výber hercov je len začiatkom utrpenia. Retardované nesympatické deti, ktoré ledva vedieť vysloviť text. Kásting totálne zlyhal. Hnusne nevtipný Matonoha, Kostelný stále hrajúci akoby v Profesionáloch, no chýba mu vtipný scenár. Siposová by to mala definitívne zabaliť, pán minister hovoril, že na Slovensku je stále veľa voľných pracovných miest, viem si ju dokonale predstaviť s tým ksichtom niekde za pokladňou. Za jednu časť sa pripravte maximálne tak na jeden trápny úškrn a sám sa divím, prečo nedávam odpad. ()

blackrain odpad!

Takhle zase jednou vezmeme slušné herecké obsazení se slušným námětem a za stálého míchání lejeme do záchodové mísy a řádně to spláchneme. Tohle je trestuhodně zahozený potenciál. Co pak tvůrci nikdy nejeli jako děcka někam na prázdniny? Nejeli na chalupu nebo za babičkou a dědou na venkov nebo byli rovnou dospělí? Snažila jsem se dát jednotlivým epizodám šanci, ale vždycky mě po pár minutách uspaly. ()

Murrro

Už som z toho unavený, ako často si u nás televízni scenáristi namiesto písania vytierajú zadky papierom. V tomto prípade na myjavskej latríne počas letného víkendu. Výstavba scenára žiadna, len zle opajcnutá Poledňákovej mustra, nesúdržné epizódy bez jedinej pointy, žiadny konflikt, žiadny gag... Pol hviezdičky za to, že zatiaľ aspoň bez vulgárnosti. Toto ale naozaj nemuselo opúšťať latrínu. ()

hygienik

Ten námet by mal slušný potenciál. keby ho nezabila druhotriedna réžia a treťotriedne dialógy. Vyhadzovať peniaze na natočenie tohto, mi príde smiešne, keď si uvedomím, že na to, aby to dopadlo oveľa lepšie, stačilo urobiť málo - vstúpiť do koprodukcie s ČT (alebo inou štátnou TV vrámci V4), ktorá v inom projekte funguje dobre. ()

klukluka

Jedna pecka za Lubomíra Pauloviča. Zvláštní úkaz, když někdo tak dobře hraje v něčem celkově tak příšerným. ()

borec999

Veľmi uvoľnené, jednoduché, málo vtipné a hlavne nevýrazné. Kostelný a Matonoha sa do svojich úloh vôbec nehodia, deti síce nie sú také otravné a preafektované ako v Oteckoch či iných produkciách, ale je to málo. Málo na to, aby som si pozrel viac ako povinné 2 diely, ktorými som si overil, či náhodou nejde o seriál ktorý by stálo zato pravidelne sledovať. 1* za to, že ma to aspoň nerozčúlilo na rozdiel od niektorých iných slovenských projektov. 10% ()

Janega

To som snáď jediný, čo si všimol, že Hnojka nie je schopná natočiť niečo naozaj originálne? Tentokrát je to plagiát filmu S tebou ma baví svet. ()

mira007

Letní komedie alá S tebou mě baví svět.. bohužel je to více spíš nevtipné než vtipné, ikdyž obsazení je celkem luxusní.. ()

suzanne1997

Seriál, který zpestří prázdninové večery. Je léto a bratranci spolu se svými dětmi vyrážejí na chalupu. Mi osobně se hodně líbila náplň pobytu a různorodost charakterů, ten Matonoha, mě upřímně dostal. Každý díl má něco do sebe a každý je něčím originální, i když musím přiznat, že třeba poslední nebyl úplně podle mého gusta. Každopádně není nic co bych mu jako celku vytkla, byl vtipný, plynul jak měl, postavy byly taktéž sympatické a April se strýčkem sousedem, ti tomu jenom dodali šmrnc. Proto dávám hodnocení, jaké dávám a doufám, že tenhle seriál nesklouzne mezi nejhorší. ()

Trixinka

Vynechat ženské příběhy a možná i postavy, ponechat jen muže a děti, tak to bylo za více hvězdiček. Jinak celkem povedený seriál s oddechovým tématem a prostředím, které mi připomíná moje prázdniny u babičky s bratranci a sestřenkami. ()