Prázdniny (TV seriál)

Prázdniny

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2017–2019

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková, Andy Kummer, Markus Filipko, Michaela Rovňáková, Adela Heftyová, Mária Kalmárová, Ľubomír Paulovič, Eva Sakálová, Kamil Kollárik, Viktória Predanociová, Jana Labajová, Henrieta Jančišinová, Lucia Fričová, Marcel Ochránek, Martin Šalacha, Miroslav Málek, Jana Wágnerová, Jozef Vajda, Táňa Radeva, Eva Landlová, Lucia Vráblicová, Oľga Belešová, Masahiko Shiraki, Kristína Tóthová, Gregor Hološka, Lukáš Frlajs, Dominika Kavaschová, Juraj Rašla, Juraj Predmerský, Anton Eliáš, Petra Millerová, Mária Breinerová-Mačáková, Romana Ondrejkovičová, David Uzsák, Dušan Kaprálik, Rastislav Halász, Lukáš Dóza, Barbora Žilecká, Pavel Liška, Jana Oľhová, Zuzana Tlučková, Vladimír Jedľovský, Táňa Kulíšková, Milan Šteindler, Renáta Ryníková, Zuzana Haasová, Ivan Predmerský, Ivana Grófiková, Michal Noga, Ivana Kubáčková, Marek Majeský, Michal Ďuriš st., Ľubo Roman, Martin Horňák, Tomáš Mischura, Ján Kováčik

Komentáře uživatelů k TV seriálu (40)

• blackrain

Takhle zase jednou vezmeme slušné herecké obsazení se slušným námětem a za stálého míchání lejeme do záchodové mísy a řádně to spláchneme. Tohle je trestuhodně zahozený potenciál. Co pak tvůrci nikdy nejeli jako děcka někam na prázdniny? Nejeli na chalupu nebo za babičkou a dědou na venkov nebo byli rovnou dospělí? Snažila jsem se dát jednotlivým epizodám šanci, ale vždycky mě po pár minutách uspaly.(11.7.2017)

• Tosim

Dobrá, tvůrci čerpají inspiraci všude možně. Když už takhle ukradli námět, měli vypilovat ten zbytek. Pokud se ale člověk dívá na díl seriálu, postavený na jednom nápadu, dvou vtípcích, třech mátožných dospělých hercích a bandě dětí, nefunguje to. Nepřiměřeně trhlé, takže i obyčejné situace řeší hrdinové jako blázni, pak člověk přemýšlí, jestli tvůrci zamýšleli seriál udělat pro rozumně, logicky uvažující neretardované lidi.(21.8.2017)

• LiVentura

Jakožto náhražka Vinařů v minulých dvou sezónách odvysílaných, kteří se ještě dali, tohle neberu..!(2.8.2017)

• hygienik

Ten námet by mal slušný potenciál. keby ho nezabila druhotriedna réžia a treťotriedne dialógy. Vyhadzovať peniaze na natočenie tohto, mi príde smiešne, keď si uvedomím, že na to, aby to dopadlo oveľa lepšie, stačilo urobiť málo - vstúpiť do koprodukcie s ČT (alebo inou štátnou TV vrámci V4), ktorá v inom projekte funguje dobre.(25.1.2017)

Je to trošku dělané ve stylu S tebou mě baví svět. Dle mého názoru dost povedené. Líbí se mi to.(10.6.2018)

• Murrro

Už som z toho unavený, ako často si u nás televízni scenáristi namiesto písania vytierajú zadky papierom. V tomto prípade na myjavskej latríne počas letného víkendu. Výstavba scenára žiadna, len zle opajcnutá Poledňákovej mustra, nesúdržné epizódy bez jedinej pointy, žiadny konflikt, žiadny gag... Pol hviezdičky za to, že zatiaľ aspoň bez vulgárnosti. Toto ale naozaj nemuselo opúšťať latrínu.(25.1.2017)

Ale jo dobré to bolo.(6.7.2017)

• ZHODNOTITEL

Nestává se mi, abych si řekl, pustím si ten nový seriál, mohlo by to být dobré. Bohužel očekávání díky dobrému námětu bylo velké a nakonec přišlo velké zklamání. Třeba jindy...(26.7.2017)

Plus za prázdniny, léto, Matonohu. Mínus za trestuhodně nevyužitý komediální námět, ženskou rovinu a bídné herce.(25.3.2017)

Není to samozřejmě vrchol české seriálové tvorby. Námět je trochu prvoplánový, ale ve srovnání s ostatní tuzemskou produkcí jde o vcelku koukatelnou záležitost. Prostě nenáročná prázdninová oddychovka.(19.8.2017)

Seriál, který zpestří prázdninové večery. Je léto a bratranci spolu se svými dětmi vyrážejí na chalupu. Mi osobně se hodně líbila náplň pobytu a různorodost charakterů, ten Matonoha, mě upřímně dostal. Každý díl má něco do sebe a každý je něčím originální, i když musím přiznat, že třeba poslední nebyl úplně podle mého gusta. Každopádně není nic co bych mu jako celku vytkla, byl vtipný, plynul jak měl, postavy byly taktéž sympatické a April se strýčkem sousedem, ti tomu jenom dodali šmrnc. Proto dávám hodnocení, jaké dávám a doufám, že tenhle seriál nesklouzne mezi nejhorší.(3.9.2017)

• Janega

To som snáď jediný, čo si všimol, že Hnojka nie je schopná natočiť niečo naozaj originálne? Tentokrát je to plagiát filmu S tebou ma baví svet(20.1.2017)

• anitae

Komedie století v novém kabátě a na deset dílů, děkuji nechci.(31.7.2017)

• Arsenal83

Neuveriteľné, že sa toto niekomu páči. Nejakého pisálka napadlo pri pozeraní S tebou mě baví svět, že to pretransformuje do slovenského letného prostredia a bude to náramne vtipné. Katastrofálny výber hercov je len začiatkom utrpenia. Retardované nesympatické deti, ktoré ledva vedieť vysloviť text. Kásting totálne zlyhal. Hnusne nevtipný Matonoha, Kostelný stále hrajúci akoby v Profesionáloch, no chýba mu vtipný scenár. Siposová by to mala definitívne zabaliť, pán minister hovoril, že na Slovensku je stále veľa voľných pracovných miest, viem si ju dokonale predstaviť s tým ksichtom niekde za pokladňou. Za jednu časť sa pripravte maximálne tak na jeden trápny úškrn a sám sa divím, prečo nedávam odpad.(27.1.2017)

Sympaticky slovensky serial so sympatickymi hercami,sledujem to pravidelne,velky plus,lubi sa mi to...:-)(14.2.2017)

▐ {1. séria} » (65%)▐▐ {2. séria} » (65%)▐▐ {3. séria} » (?%)▐(10.2.2019)

tento seriál prekračuje kritický počet klišé na epizódu(16.3.2017)

• Gig

Autoři si řekli. S tebou mě baví svět fungovala, tak to natočíme znovu a se Slováky a v létě. Než ráno dopiju kafíčko, tak to ujde. Ale, že bych to musel vidět každý den ... Ale musím =řiznat, že jsem se usmál.(21.8.2017)

• Vikki

1. a 2. SERIE - Slabota a velmi umělý pokus o komediální rodinný seriál. BYLI JSME ZEMĚ VÝBORNÝCH RODINNÝCH FILMŮ A SERIÁLŮ. Toto je ostuda. Děti skoro vůbec neumí hrát a měly by se pořádně dívat na naše dětské filmové hvězdy z 80.tých let a že jsme jich mali. Zatímco nyní je to jen samá umělá rychlokvaška, ze které media dělají uměle hvězdy, aby si těch nul tupé stádo všimlo. Nejhorší jsou pak scény s dámičkami, takové slepičí kraviny to je děs, toto ženské obsazení a jejich trapné kvokání kdyby tam nebylo tak by seriál byl o trošku lepší. 3- SERIE - niC SE K LEPŠÍMU NEZMĚNILO. oTRAVNÁ NUDA S RÁDOBY HUMOREM, KTERÝ NENÍ NIJAK ZVLÁŠTĚ HUMORNÝ. JE AŽ NEUVĚŘITELNÉ JAK CCA OD 8 DÍLU DĚTI MLUVÍ OTŘESNĚ VULGÁRNĚ!!! REŽIZERE JSI TAKÉ ZMRD!! Výkony především obou kluků v třetí serii jsoui bohužel naprostou katastrofou Ondra i Markus jsou neskutečně umělí, nepřirození. Prostě křeč a né herectví. Je to vina odfláknuté příparavy a režísera, který tak příšerné výkony pustí jako dobré. Byli jsme země dětských hereckých hvězd na velmi vysoké úrovni-Tomáš Holý, Žaneta Fuchsová, Lukáš Bech, Milan Šimáček, Míša Hofbauer, Míša Kudláčková,Dana Vávrová a spousta dalších. Nyní je to jen o tom jak to rychle odfláknout, aby to moc nestálo a že je to polovičatost a mršení už tak mizerného seriálu nikoho netrápí, však media tomu tupému stádu vymyjí makovice,aby se jim tolíbylo, že pane režisére??!! Ondra hraje v nějakém divadle v Brně? To bude asi hodně mizerné divadlo jestli tam předvádí to co v seriálu. Nějaký ten "Hnus na provázku" nebo nějaké takové prasečkářské divadlo.(1.3.2019)

Nie je to zle a nie je to ani dobre, vykony niektorych detskych postav su tragicke, malo srandy,ale zas na druhej strane, na vecerny oddych po dlhom dni, slnecne luce na chalupe bodnu.(18.1.2017)

• mira007

Letní komedie alá S tebou mě baví svět.. bohužel je to více spíš nevtipné než vtipné, ikdyž obsazení je celkem luxusní..(26.6.2017)

<< předchozí 1 2