Prázdniny (TV seriál)

Prázdniny

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2017–2019

Tomáš Matonoha, Ľuboš Kostelný, Marko Igonda, Lucia Siposová, Zuzana Norisová, Kristína Greppelová, Samuel Kennedy, Karolína Kubánková, Andy Kummer, Markus Filipko, Michaela Rovňáková, Adela Heftyová, Mária Kalmárová, Ľubomír Paulovič, Eva Sakálová, Kamil Kollárik, Viktória Predanociová, Jana Labajová, Henrieta Jančišinová, Lucia Fričová, Marcel Ochránek, Martin Šalacha, Miroslav Málek, Jana Wágnerová, Jozef Vajda, Táňa Radeva, Eva Landlová, Lucia Vráblicová, Oľga Belešová, Masahiko Shiraki, Kristína Tóthová, Gregor Hološka, Lukáš Frlajs, Dominika Kavaschová, Juraj Rašla, Juraj Predmerský, Anton Eliáš, Petra Millerová, Mária Breinerová-Mačáková, Romana Ondrejkovičová, David Uzsák, Dušan Kaprálik, Rastislav Halász, Lukáš Dóza, Barbora Žilecká, Pavel Liška, Jana Oľhová, Zuzana Tlučková, Vladimír Jedľovský, Táňa Kulíšková, Milan Šteindler, Renáta Ryníková, Zuzana Haasová, Ivan Predmerský, Ivana Grófiková, Michal Noga, Ivana Kubáčková, Marek Majeský, Michal Ďuriš st., Ľubo Roman, Martin Horňák, Tomáš Mischura, Ján Kováčik
  • blackrain

Takhle zase jednou vezmeme slušné herecké obsazení se slušným námětem a za stálého míchání lejeme do záchodové mísy a řádně to spláchneme. Tohle je trestuhodně zahozený potenciál. Co pak tvůrci nikdy nejeli jako děcka někam na prázdniny? Nejeli na chalupu nebo za babičkou a dědou na venkov nebo byli rovnou dospělí? Snažila jsem se dát jednotlivým epizodám šanci, ale vždycky mě po pár minutách uspaly.(11.7.2017)

V dnešní době, kdy už neví co by se natočilo a všude je to samá pistole a vražda nebo loupež je tohle opravdu příjemná změna. A i když je leccos trapné, pořád to stojí za to. Ale ty ženský bych vynechal a vůbec by to sneslo buď víc nápadů a děje a nebo možná trochu méně stopáže. Ale co se režisérovi povedlo opravdu skvěle, je napasování herců k postavám. Neuvěřitelně jim to sedí, všem do jednoho. Casting byl zřejmě velmi úspěšný. Matonohu už neuvidím jako postavu z Ozáka, nýbrž z prázdnin :-).(27.8.2017)

• Vikki

1. a 2. SERIE - Slabota a velmi umělý pokus o komediální rodinný seriál. BYLI JSME ZEMĚ VÝBORNÝCH RODINNÝCH FILMŮ A SERIÁLŮ. Toto je ostuda. Děti skoro vůbec neumí hrát a měly by se pořádně dívat na naše dětské filmové hvězdy z 80.tých let a že jsme jich mali. Zatímco nyní je to jen samá umělá rychlokvaška, ze které media dělají uměle hvězdy, aby si těch nul tupé stádo všimlo. Nejhorší jsou pak scény s dámičkami, takové slepičí kraviny to je děs, toto ženské obsazení a jejich trapné kvokání kdyby tam nebylo tak by seriál byl o trošku lepší. 3- SERIE - niC SE K LEPŠÍMU NEZMĚNILO. oTRAVNÁ NUDA S RÁDOBY HUMOREM, KTERÝ NENÍ NIJAK ZVLÁŠTĚ HUMORNÝ. JE AŽ NEUVĚŘITELNÉ JAK CCA OD 8 DÍLU DĚTI MLUVÍ OTŘESNĚ VULGÁRNĚ!!! REŽIZERE JSI TAKÉ ZMRD!! Výkony především obou kluků v třetí serii jsoui bohužel naprostou katastrofou Ondra i Markus jsou neskutečně umělí, nepřirození. Prostě křeč a né herectví. Je to vina odfláknuté příparavy a režísera, který tak příšerné výkony pustí jako dobré. Byli jsme země dětských hereckých hvězd na velmi vysoké úrovni-Tomáš Holý, Žaneta Fuchsová, Lukáš Bech, Milan Šimáček, Míša Hofbauer, Míša Kudláčková,Dana Vávrová a spousta dalších. Nyní je to jen o tom jak to rychle odfláknout, aby to moc nestálo a že je to polovičatost a mršení už tak mizerného seriálu nikoho netrápí, však media tomu tupému stádu vymyjí makovice,aby se jim tolíbylo, že pane režisére??!! Ondra hraje v nějakém divadle v Brně? To bude asi hodně mizerné divadlo jestli tam předvádí to co v seriálu. Nějaký ten "Hnus na provázku" nebo nějaké takové prasečkářské divadlo.(1.3.2019)

• carl.oesch

Ještě zase o třídu horší než Vinaři, snad taky díky "hercům" (mám na mysli mužskou část dospělých), ale hlavně díky trapnému scénáři, šíleným dialogům a neumětelskou režií. Když si vezmu ještě ten "nápad" s tvůrcem Matonohou, je mi z toho opravdu lehce zle. Nepatřím k obdivovatelům Poledňákové S tebou mně baví svět, ale tam to bylo aspoň zručné řemeslo ve všech směrech. Tady tragédie....(12.8.2017)

• Tosim

Dobrá, tvůrci čerpají inspiraci všude možně. Když už takhle ukradli námět, měli vypilovat ten zbytek. Pokud se ale člověk dívá na díl seriálu, postavený na jednom nápadu, dvou vtípcích, třech mátožných dospělých hercích a bandě dětí, nefunguje to. Nepřiměřeně trhlé, takže i obyčejné situace řeší hrdinové jako blázni, pak člověk přemýšlí, jestli tvůrci zamýšleli seriál udělat pro rozumně, logicky uvažující neretardované lidi.(21.8.2017)

• - Tomáš Matonoha spieva na konci každej epizódy prvej série. V druhej sérii na konci epizód vidno, ako boli natáčané. (ExpertRaptor)