Eva über Bord

(TV film)
  • angličtina Romancing the Jungle (více)

Začínajúca novinárka Eva, chce, aby ju konečne brali vážne a preto sa rozhodne venovať téme novodobého pirátstva. V Thajsku sa nalodí na veľkú nákladnú loď a dúfa, že kapitán a posádka jej pomôžu s prípravou článku. K jeho námetu sa napokon priblíži bližšie ako čakala - a po zuby ozbrojení piráti budú len jedeným z nebezpečenstiev, ktorým bude musieť na svojej bláznivej ceste morom i džungľou čeliť... (RTVS)

JITY

typická nemecká komédia. Zo začiatku trošku nudná ale, keď je dobré obsadenie, tak aj film sa dá pozrieť. Trošku prehnané scénky, miestami až kovbojské ale filmu to neuškodilo. ()

Adramelech

Celkem pohodová dobrodružná komedie. Nejvíc se mi líbila hláška: "Řekl jsem jim, že nejsi démon, nýbrž strašná žena - totiž vlastně naopak." ()

Richard768

Piráti a pašeráci, traste sa! Aj keď ste po zuby ozbrojení, nemáte žiadnu šancu proti sympaticko-nesympatickej, mierne hysterickej novinárke Eve, ktorá vás dostane svojimi veľkými guľatými očami. ()

kersten

Všetci vieme že nemci nemajú dobré filmy, ale tento mi neprekážal. Milé, vtipné, neškodné. Ten ich typický nizkorozpočtový nádych bol síce cítiť na každom kroku, absencia logiky tiež dominovala, ale v konečnom dôsledku - pozerateľné ()