Celá trilogie Fakjů se dá charakterizovat jako naprosto ujetá, šíleně barevná a záchodovým humorem zábavná guilty pleasure. Ano, scénář nepřetéká originalitou a ani většina vtipů není nikterak kvalitní, ale forma, jakou je to vše podáváno je dokonalá. S 10.B (nyní už 11.B) jsem pár chvil strávil a každý mi tam svým způsobem nějak přirostl k srdci a Zeki je prostě "snovej" učitel, který se s nikým a ničím nemaže. Už ve dvojce mrzela malá účast "Šnáblštatový", zde bohužel až na pár slov není vůbec a její náhradnice nepůsobí ani zdaleka tak dobře. Co mě osobně naopak potěšilo a překvapilo byla účast fotbalistů Bayern Mnichov na natáčení (ikdyž jim nefandím, fotbal sleduju) a český dabing, který je v celé trilogii perfektní (a to se dabingu většinou obloukem vyhýbám). Třetí Fakjů je pitomý, je přitažený za vlasy a někdy opravdu pořádně tlačí na pilu, ale jede si furt ten svůj vlastní styl, který započal už v jedničce. Co na to říct? Snad jen to, že já mam holt rád pitomosti. A trilogie Fakjů u mě bude mít vždy svoje místo (i z toho důvodu, že dobrých šílených komedií je jako šafránu). 78%(22.4.2018)

Nevěřil jsem, že by kvalitu prvního a druhého dílu tvůrci udrželi i ve trojce, leč jsem se na ní těšil. No a nakonec to nebylo ani tak strašný. Jen jsem měl problém, že se tu zábavné scény střídaly s vysloveně trapnými, u kterých jsem si zavzpomínal na momenty série filmů Holky to chtěj taky a období, ve kterém se obecně milně mluvilo, že Němci dělají nejhorší filmy v Evropě a lidé přitom komerčně znali jenom tyto šílené komedie. Zběsilý střih, absurdní situace, rádoby zábavně vložená hudba do dané scény. Pár takových scén ve filmu bylo. Například, když si Chantal se svým kamarádem omylem užívala virtuální sex a kamaráda babička jí do pusy strčila sušenku. No, naštěstí to zachránili zbytkem a skutečností, že jsem si na tu partu za první a druhý díl docela zvyknul.(4.9.2018)

• LIVINGDEAD

První díl byl super, druhý ušel, ale ten třetí, to je trapná, nudná katastrofa a z toho smraďocha se mi zvedal žaludek!(21.8.2018)

"Šikanujete mě, protože jsem citlivej? To se nedělá. Prosím, akceptujte můj penis." Já tedy doufám, že pan učitel už dofuckoval. Mě to zatím ještě pořád docela bavilo, ale už za to nemohla frackovitost pedagoga. Pan Müller už prostě dospěl a i když stále skvěle loví studenty, čipuje je a odposlouchává jim mobily, tak už to tak nějak není ono. Ale abych jen nekritizoval, tak jsem se našel v Dangerově výtvarném talentu, chci psát milostné básně v binárním kódu a rozhodně nechci cybersex. A to ani s babičkou. A taky nechci moralizování, v kterém se tento příběh utápí.(5.10.2018)

Třetí díl úspěšné série Fakju pane učiteli je bohužel nejslabším a vlastně i zbytečným. Dvojka film okořenila tím, že se jelo na výlet, ve trojce se děj soustředí zpátky ve škole, ale už to moc nemá koule. Vtipných scén je daleko méně než v předešlých dílech a měl jsem pocit, že už tvůrcům dochází nápady, jakoby ten film byl natočen z nutnosti vydělat další drobné, Na podívání pořád ok, Elyas M´Barek je pořád frajer a Gizem Emre je velkokočka. 60%(30.3.2018)

Německá bláznivá trilogie je za námi. Už v podstatě do kina na komedie nechodím, ale jednou za čas na něco tak bizarního a ujetého rád zajdu. Těžko třetímu dílu vyčítat absolutní vypatlanost ve všech směrech, tahle výstavní guilty pleasure vyloženě těží z toho, že se nebere vůbec vážně a je přiznaně debilní, asi to zmiňuju již potřetí, ale na německé prudérní poměry taky dost svěží a vizuálně nádherně natočená. Překvapilo mě, jak i třetí díl vyloženě srší nápady a herr Müller opět řeší dříve nemyslitelné patálie, a co víc, opět je vtipné, takovým tím infantilně idiotským způsobem, jehož příklon musí mít člověk už v sobě (a nebo nějaké omamné látky). Vynikající trojité kombo na pořádný opilecký večírek, lepších splachovacích komedií aby člověk pohledal..(14.4.2018)

Pořád legrace v podání party německých učitelů a žáků.. :-)(27.8.2018)

Eine echte deutsche humor. Jakmile ja dosfedet se, že do kin jit tžety teil, ichned jsem absolfofal pofinnou kino štaci Stuttgart-Hannover-Berlín, kde ich und moje mandželka Gerdi tolik se nažechtat, až nas chceli fifest z biograf. S filmem nefifstal kein problem, aber delka ist zu viel. Zmita se mnou narodny chrdost, unsere serie ist echte komedy, ktera je blasnyvim kukanym na echte deutsche cherce. Jediny fymykajici se arijskym požadafkum je kofolovy Schauspieler v chlafny rohli. Fy mate Sagvana, my mame M´Bareka, ktery chraje sehr gut. A my se žechtali jecho eskapadam. Das war unglaublich! A už neplaty, že tschechische cholky ist nejkhrashnejschi, my hast eine deutsche Gwyneth Paltrow, chrala učhitelku. Prafda, ta delka bez silne sapletky to kazila, ale my nemame zaostale pochadky jako fy, my se umime bafit ponemecku. My mame Heidi Klum, a až ji opicha cely Tokio Hotel ze fšech stran, bude zase unsere. My mame Bayern Mnichov, a až zmizi Lewandovski, bude zpet i naše chrdost, fi mate jen Trošku, my mit tuchle chumornou serii, co ma sprafne ftypy. Ja rad se kukat na naše narodny poklady, co zde od dob našcheho milofaneho Vlasty Buriana nebyly. Musim fšak fer dodat, že napady postupne došly. A dalši pžipadny dyl už tolik nefychližim. Tžety teil ist genug. 6/10(22.5.2018)

• heyda

Pro mě zklamání. První díl byl boží, druhý ještě ušel a třetí už vše zabíjí. Doufejme, že tím celá série končí, protože si nedovedu představit, že by se to nějak oživilo. 40%(30.5.2018)

Strávil jsem s postavami z Goethovky celý jeden den, celkem šest hodin, a za tu dobu mi nečekaně přirostly k srdci. Dostalo se jim důstojného odchodu na vysokou a bůhvíkam ještě. Oproti dvojce všem prospěl návrat do školy, rozšířila se morální stránka filmu o problémy šikany, problematických rodin a dalších, a i když vyřešení těchto problémů bylo dost pohádkový, bavilo mě to. A paradoxně humor se vedle vážnější polohy v některých chvílích přehoupl až za hranu anarchistického bláznění. Fakjů 3 proto nabízí vyváženou směs humoru o vážnějších věcech, která se absolutně nebere vážně, hloupé postavy jsou opravdu maximální retardi a všichni si svoje role užívají. Snad až na Elyase M'Bareka, který mi oproti prvním dvěma dílům přišel trochu unavenej a bez šťávy. Jo, nemusely tam být některé až příliš primitivní fórky jako zarážení čípku do zadku nebo nezvyklá obhajoba čipování dětí, ale zase ten důraz na poselství „můžeš změnit svůj osud“ to vyváží. (Jaký to rozdíl oproti českému sračkovitému Pepovi, co šel do kin ve stejný den, který naopak tvrdí, že se nikdy nic nezmění, a když, přijde to nějak samo nebo co.) I to je důvod, proč jsem se rozhodl dát trojce Fakjů hvězdu víc než předchozím dílům, byť to kvalitativně vidím zhruba na stejné úrovni. Čím víc se tohle bude vtloukat komukoli do hlavy, tím líp. A taky na rozloučenou partě z Goethovky.(15.4.2018)

Krásnej Elyas a jeho zoo.(23.3.2018)

Jednička byla naprosté zjevení. Zeki hláškoval jako ďábel, všude byl brutální černý humor, film narvaný rasistickejma kecama, nebral si servítky a všechno to parádní, nekorektní fakování okořenil dobrý příběh, sympatické herecké obsazení a povedený soundtrack. V německé žumpě totálně svěží vítr. Proto byla dvojka podpásovka k zblití. Nekorektní politický humor nahradilo naprosto nábožensky, rasisticky korektní infantilní a odporné podlézání všemu a všem s příběhem o zachraňování nějakých sirotků někde v Thajsku. Tvůrci sebrali svoje varlata a narvali je do kabelky paní Merkelové a celé té naší korektní společnosti, kde se bojíte plácnou holku po prdeli, abyste neskončili v poutech a se zničenou kariérou a pověstí. Vykastrovaná sračka prostě. Proto je trojka mírným napravením té hodně pochroumané reputace. Sice se pořád tvůrci drží zkrátka, moc se film netrefuje do citlivých témat a když, tak spíš korektně a s morálním poselstvím. Ale děj má konečně trochu smysl, občas je to docela sranda a pár těch školních vtipů zafunguje vždycky. Zakončení slušné, že tahle série měla po skvělé jedničce mnohem, mnohem navíc, netřeba asi moc zmiňovat. 55%.(25.9.2018)

Tímhle bych to zakončil protože už není co nabídnou slabší chvíle tam jsou někdy dojde na humor ale ve směs vše známe což je škoda.(20.4.2018)

Třetí Fakjů pane učiteli sice nenabízí žánrovou novost jedničky ani exotickou akčnost dvojky, a tak zbývá podotknout, že jde o průměrnou komedii, která ale i tak tvoří (v rámci žánru) solidní závěr "géťácké trilogie". Film se snaží být až přespříliš poučný a poukazuje na soudobé problémy ve školství, což je sice na jednu stranu super, ale na druhé straně to zabijí komediální potenciál filmu - nicméně scény s virtuálním sexem a zaváděním čípku mě vážně odrovnaly, stejně tak jako originálně pojatá titulková sekvence. Zkrátka Zeki, Chantal, Danger, Ingrid a další do třetice všeho dobrého i zlého aneb Pěkná závěrečná přehláska nad Göhtem.(2.4.2018)

Já si film v kině opravdu užil. Vtipných momentů je zde opravdu spoustu a film má svižné tempo, které nenudí. Bál jsem se, že už to potřetí nebude ono, ale jsem rád, že se to nevyplnilo. Dabing opět bezchybný a zdá se mi, že tvůrci přitvrdili. Za mě 100% :)(29.4.2018)

• Lyli

Trojka. Třetí díl, který vypadá stejně, jako ty dva před ním. Jen teda druhý díl byl u moře, což bylo wáááu, ne? Takže teď už nejsme u moře, učitel už nekamarádí se svojí holkou, ale bydlí v jejím domě s její ségrou. Pořád nesnáší děti, a učitele dělá, protože....vlastně nikdo (ani on sám!) neví proč. Děti ho taky nesnáší, pak ho zas milujou. Ostatní učitelé jsou totální tragédi, a většina bere drogy, chlastá nebo se léčí na psychně. Jo, a ten učitel vypadá jako imigrant. Vlastně je to asi dokument o situaci v Německu. Panečku.(29.10.2018)

Po příšerné dvojce se tahle německá blbost vrací tam, kde ji to svědčí nejvíce a to do školy. Je to svěží komedie, která se nebere vážně a je tím čím má být a to zábavou, která nenudí ale pobaví. Je to velmi vtipné. Nenudil jsem se. Je zde plno nezapomenutelných scén, ale přesto to má velmi nevyrovnané tempo, což je škoda. Ale přesto jsem rád že jsem to viděl. Tento díl pobavil ale hlavně ukončil tuhle sérii, tak jak si zaslouží, tj. Zavčasu. Na Němce to není vůbec špatné, ale další díl už ne...55%.(21.4.2018)

• tobykout

Jednička se mi líbíla. Dvojka byla podle mě v případě úspěchu připravená již dříve, pořád zde totiž byly nějaké nápady (ikdyž už to nebylo ono). A teď je tady poslední, třetí díl Fakjů pane učiteli. Jde vidět, že už ty nápady došly. Docela mi přišlo, jakoby byl scénář zhotoven během několika málo dní - usmál jsem se jen málokdy. Staré postavy totiž často sázely pořád na to samé, ty nové nebyly vtipné vůbec. Shrnul bych to tak, že už se jedná pouze o nudnou trapnou teen komedii, která byla zhotovena jen pro úspěch minulých dílů. 40%(29.3.2018)

• Aleee89

Trilogii už dochází dech. Jednička byla zjevením, dvojka ještě docela dobrá, tady to už s vtipy vázlo, působilo to násilně, ten humor... Pořád stejné schéma, nic moc nového... Nápady holt došly, tak snad už další díly vznikat nebudou a kruh se opravdu uzavřel.(8.4.2018)

• DA_NO

Klasický případ ždímání peněz. Tohle je film absolutně o ničem, působí to jenom jako sled spousty "vtipných" situací, které můžou přijít vtipné asi 10ti letému dítěti. Hlavní motivy jsou totiž babičky a podobná "vtipná" klišé. Postavy jsou absolutně nereálné a šíleně jednoduše napsané, takže mají většinou jednu "vtipnou" vlastnost typu, že mu smrdí z podpaždí. Vůbec to nepůsobí jako ucelený film, ale spíš jako sbírka šíleně predvídaltených momentů, které spolu mají málo společného. Ale ve výsledku to vlastně nepůsobí tak špatně, je to takový oddychový film, u kterého se nemusí moc přemýšlet a ani to moc nenudí. 43% PS: Jen jsem potom večer koukal na Přelet nad kukaččím hnízdem a říkal jsem si, co se to dneska točí za filmy....(16.4.2018)

Jednička byla parádní bláznivá jízda a jedna z nejlepších německých komedií vůbec. Dvojka se jakžtakž vezla v duchu prvního dílu a teď mám za sebou i závěr trilogie. Bylo to horší, bohužel, ale čekal jsem, že by to mohl být propadák. Nebyl, zase se tu našlo několik povedených gagů a scén. Chybí ale Karoline Herfurth a nějaká vyloženě skvělá a zapamatovatelná část. Původně jsem chtěl jít s hodnocením na 3 hvězdy (jednička za 5, dvojka za 4), ale závěrečné minuty díky Dangerovo nasranému umění to zvedly na slabší 4 fíky.(8.6.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7