Reklama

Reklama

Komedie z cirkusového prostředí. Artista Ivan Brabec (P. Štěpánek) navštíví varietního umělce Bellinzona (M. Růžek), aby ho požádal o ruku jeho dcery Dany (D. Kolářová). Starý muž ho však vyhodí, neboť slíbil ruku dcery synovi svého dávného přítele, maďarskému kouzelníkovi (J. Herz). Navíc se ohání cirkusovou tradicí a svým rodem. Jenže Brabec si postěžuje kulisákovi Šíšovi (B. Záhorský), a ten mu prozradí tajemství. Bellinzon ve skutečnosti nepochází z váženého rodu cirkusáků a ani se nejmenuje Bellinzon, nýbrž Kudláček… (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Peabody 

všechny recenze uživatele

no, normalizační neumětel Strnad se pokusí spárovat Danielu Kolářovou s Petrem Štěpánkem, ale ono když se neumí tak je to vcelku nanic. I okolo jsou dobří herci, ale Dusilův podklad, obvykle psal veselé frašky nedokázal nikam dotáhnout. To bych pouštěl na FAMU jako ukázku jak režijní nevedení k ničemu nevede. ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Tak za slovní humor si to tu čtyřicítku jednoznačně zaslouží. Dějově je to kapánek horší a z herců nemusím ani jednoho. Písničky se mi nelíbily a zbytečně zdržovaly. Ale zasmál jsem se. ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama