poster

Klenot.TV (TV pořad)

Česko, 2016

 • SOLOM.
  odpad!

  Se divím, že to ještě pořád nezakázali, když se několikrát jak na internetu, tak v novinách probíralo, že jde v některých případech o „podvod“ a nabízené věci dle expertů na šperky ani neexistují. Viděl jsem tuto nablýskanou variaci na teleshopping asi dvakrát, ale vždy jen kousek. Což o to, většina těch nabízených věcí vypadá vskutku pěkně a i ty ceny nebyly zrovna nejhorší, ale důvěryhodnost je zde dost nahlodána. Zvláště když si na netu přečtete některé dotazy jistých dam, které si objednali zboží (nebo chtějí objednat) a…(11.4.2018)

 • Gulde
  odpad!

  Odpad od tupců pro tupce! Ať už tohle vysílá jakákoliv TV (aktuálně Barrandov), jasně tím dává na okaz fakt, že diváci jsou jí u prdele a že jí jde hlavně o peníze. Naprosto nejubožejší "pořad" co se může v TV vyskytnout. "Uvaděčky" by se se svým "Wau!" mnohem lépe, a především podstatně důstojněji uplatnily v pornu, než v "tomhle".(16.1.2019)

 • L_O_U_S
  odpad!

  Hnůj, jenž se rozlezl po všech možných televizích, které musejí za tohle dostat od prodejců předraženého šmuku řádně zaplaceno. Milovníka videí z CaryMaryFuckova kanálu na YouTube příjemně polechtá návrat některých kvízčubin do ještě retardovanějších sfér televizní produkce, zábavné je to ale asi jako čumění na produkt půlhodinové návštěvy hajzlu. (1 192.)(13.7.2017)

 • JohnMiller
  odpad!

  Keď začali televízie vysielať rôzne "vedomostné" súťaže, mal som pocit, že nižšie už tieto stanice klesnúť nedokážu. Mylím "súťaže" v ktorých zavoláte , obvykle, peknej moderátorke a vyriešite, zvyčajne, banálnu úlohu, no nikdy sa tam nedovoláte. Mýlil som sa, Tv klesli ešte nižšie. Po zákazu týchto hier prišla veštiareň. No dokonca aj tú prekonali práve touto jedno-hubkou. Cez televíznu obrazovku sa Vám ukecaná teta snaží predať akože originálny drahý šperk za neuveriteľne nízku cenu. Ide o nemorálny ale zákonný typ odrbania naivných ľudí o peniaze. Odpad odpadov.(20.11.2018)

 • DavidDizzer
  odpad!

  Absolutně nechápu - není lepší si raději vyzkoušet vše osobně? Navíc nechápu, že původní cena je vždycky mnohonásobně vyšší, než tu, na kterou vždycky sníží a dělají z toho obrovskou retardovanou scénu, jak ta cena je neuvěřitelná! To už je podezřelé tím, že to asi takovou hodnotu vůbec nemá a vůbec bych nevěřil tomu, co tam ukazují za tak ,,neuvěřitelnou cenu - WOW!" Vždycky se také rozplývají, že se jedná o jediné kousky na světě. :D Jo, jasně! :D(12.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace