Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Tomuto filmu o kartových hráčoch jednoznačne chýba rozvitejší dej aby to mohlo byť pre sledujúce zaujímavejšie, pestrejšie, práve samotný úvod načrtol v celku svižní dej ale potom to upadá a dej sa sústredí len čisto na jeden veľký kartový súboj tých najlepších a práve tu je dej moc pasívni, nič čo by upútalo neponúkne, dokonca sa ani nemôže hlbšie ponoriť do kartového súboja, lebo okrem záveru nám nič bližšie čo hráči majú v rukách nebude ukázané, tým pádom to pôsobí trošku chladno podané. V tejto karetnej hre spraví trošku závanu len malí konflikt medzi Steve McQueenom a falošne rozdávajúcim karty Karlom Maldenom. Z celkového hľadiska je to slušný priemer čo nič na vyše neponúkne. /65%/(15.1.2009)

 • Martin741
  ***

  Za najlepsi film rezisera Normana Jewissona povazujem In the Heat of the Night s Rodom Steigerom a Sidney Poitierom. Tento film o akejsi kartarskej hre je nudny, dlhy, tempo je rozvlacne, vobec divaka nestrhne. Hra o akysi balik dolarov je nevyrazna, dej tam akysi je, ale postupne sa vytrati. Hm, z tohoto nedokazal ani Steve MekKralovna vyzmykat viac. Nudny priemer : 64 %(3.3.2015)

 • mortak
  **

  Kombinace vyprázdněnosti art filmů Jima Jarmusche s romány na pokračování z 19. století, která má hlubokomyslně ilustrovat jedno přísloví. V první hodině sledujeme bloumání hlavního hrdiny mezi městem a venkovem, mezi andělskou a ďábelskou ženou, a to celé existenciální hledání smyslu je rámováno "realistickým" pohledem do střev New Orleans, kde probíhají nelegální zápasy kohoutů i hráčů, říznutého pohledem do soukromí zkažených zbohatlíků (jak to v 19. století nabízeli Féval či Sue ve svých "podsvětích"). Nuda, která se snaží předstírat něco vyššího.(6.1.2011)

 • cheyene
  *****

  Výborné drama o pokeru, velkých penězích, ambicích, prohrách a výhrách, ať už v životě karetním nebo osobním. Steve McQueen je v roli Cincinnatiho Kida vynikající, stejně jako jeho protějšek Lancey. Zajímavá je i vedlejší dějová linie s Melbou a Christian. Ke konci snímek opravdu nabírá na psychologické bitvě u karetního stolku, přičemž samotný závěr je vynikající. K tomu všemu ještě hraje pěkná písnička od Ray Charlese. 5* P. S. Cincinnati Kid mi atmosférou a částečně i námětem připomínal slavný Newmanův film Biliárový král.(9.12.2012)

 • D.Moore
  ****

  Slušné hráčské drama s dobrou atmosférou a výborným obsazením (především Karl Malden mi udělal radost). Díky konci dávám čtvrtou hvězdu. Kdybych ale o pokeru věděl víc než to, že se nehraje s dominovými kostkami a že není na poločasy, měl bych zřejmě větší požitek i z toho závěrečného duelu, který se mě takhle příliš nedotkl.(27.3.2014)

 • - Poslední film Harryho Wilsona, který se zde objevil jako divák ve scéně kohoutích zápasů. Nebyl uveden v titulcích. (Caszidy)

 • - Režisér Sam Peckinpah trval na natočení "nahé" scény s jednou z hlavních ženských postav. Proklamoval však, že tato scéna se objeví pouze ve verzi pro evropský kontinent. Producent Martin Ransohoff nakonec Peckinpaha propustil poté, co se provalilo, že Peckinpah zamýšlel použít "nahou" scénu i v americké verzi. (Caszidy)

 • - Sharon Tate byla v roli Christian nahrazena Tuesday Weld poté, co producent Martin Ransohoff propustil režiséra Sama Peckinpaha. (Caszidy)