In 80 Betten um die Welt

Švýcarsko, 1976, 79 min

Erwin C. Dietrich

Erwin C. Dietrich

• kaylin

Erotický film, který nám ukazuje, že sex je možné provozovat v každé zemi. Ne, tohle skutečně není zjištění, které by bylo jakýmkoli způsobem objevné. Takhle to prostě je. Skoro je tu náběh na něco ostřejšího, ale toho se tvůrci nejspíš zalekli, a tak zůstávají jen náznaky, které nejsou bohužel nijak převratné.(31.1.2017)

• curil

Tak nasedat na palubu letadla a letem světem, za sexuálními eskapádami a zvrhlíky různého typu. Exkurze začíná v New Yorku a pak v San Franciscu, kde probíhá jakási černá mše a potom poučení o zdravotním vlivu spermatu na pleť. Přesun do Evropy, do Kodaně a live sex show. Další na řadě je Hamburku se svou slavnou čtvrtí Reeperbahn a Safari Club, kde řádí německá domina. Nesmí chybět ani "ráj hříchu" Amsterdam a jeho děvy. Po další cestě se divák ocitá v exotickém prostředí karibských ostrovů a zjistíme místní zvyky a zasvěcení dívek do sexuálního života. Ještě několik destinací (80 postelí to není ani zdaleka, to nás Dietrich navnadil), než se objevíme v závěrečném Istanbulu. Na filmu mi vadí několik věcí: přehnaně dlouhé scény s opakováním stejných záběrů; podle mého názoru několik dodatečně dotočených hard porno scén zařazených do děje; a hlavně ať se ocitne v jakémkoliv koutku Země, všude vystupují stejné herečky, navíc průměrné přitažlivosti.(11.9.2019)