Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po odpykání šestiletého trestu se bývalý policista snaží znovu začít život se svou rodinou, ale nedokáže úplně setřást svou temnou minulost. (Netflix)

Videa (1)

Recenze (11)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Nikolaj Coster-Waldau je výbornej jako vždy, ale film jako celek slabej vinou jalového scénáře, který kašle na jakékoli vysvětlování. Od začátku jsem neměl tušení, co Joe v minulosti udělal, proč to udělal, co má vlastně dál v plánu, kdo a proč ho vydírá atd. Něco se dá domyslet za pomocí dialogů, ale přesto mi přišel děj příliš mělký na to, aby utáhl celý film. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nikolaj Coster-Waldau je ve snímku docela zábavný, i když celkem brutálním smyslem. Vůbec lze o filmu říct, že má hodně blízko k brutalitě, což je to, co mu sedí a díky čemu je trochu zajímavý. Dobří herci ale dovedli oživit i vedlejší postavy, díky čemuž je film nikoli napínavý, ale rozhodně se na něj dá koukat s tím, že čekáte, jak to asi dopadne. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

Jediná věc, která je na celém filmu dobrá je Nikolaj, ale ani jeho herecký talent nepomůže mizernému scénáři, který je totálně odfláknutý. Nikdo se nezabývá tím, aby divákovi vysvětlil pointu celého filmu, co postava Joea udělala v minulosti a co musí udělat teď, aby se zbavil dalších obvinění, nic tam vysvětleno není. Celou dobu sledujeme Joea jak ho pronásleduje smůla v podobě rvaček, střílení a pronásledování, ale proč se to děje, to se divák nedozví. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Hodně jsem se těšil na Nikolaje Corster-Waldau, kterého jsem se herecky nakonec dočkal. Jen s tím rozdílem, že jeho postava přišla z vězení a kam vstoupila, tam to schytala. Až to chvílemi bylo neúnosný..až trapný. Film pak zacházel do takových krajností, aby přidal na filmovosti, že vlastně ulítával do čím dál větších šíleností. Nakonec je Nikolaj to jediné, co je na filmu fajn, všechno ostatní je o ničem. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Okey krimi thriller s okey príbehom a pár zaujímavými postavami a vynikajúcim hlavným hrdinom. A nebudem klamať, to je asi jediná skutočne silná stránka tohto filmu. Ostatné by som posunul od kategórie okey po "eh". Nič iné výrazné tu nie je. Hlavný hrdina je ale skvelý. Chápeme jeho motivácie a napriek tomu, že jeho konanie nie je úplne najlepšie, tak minimálne rozumieme tomu, prečo to robí. Nemám asi ani viac čo povedať. Film je inak predvídateľný (možno s výnimkou zbytočného záverečného twistu), málo výrazný a málo využíva svoj potenciál a svoj príbeh vo svoj prospech. Ale pozerať sa na to dá. A to asi aj stačí. Hodnotenie: C ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama