poster

Zvířecí kamarádky (TV seriál) (festivalový název)

 • Japonsko

  Kemono Friends

 • Japonsko

  けものフレンズ

 • USA

  Kemono Friends

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2017, 12x24 min

 • Starletka
  *

  Sledováno v rámci Anime-Planet Lottery Game Winter 2017. Já ... já ani nevím kde mám vůbec začít. Tak hnusnou animaci jsem naposledy viděla možná tak ve Vampire Holmes. Hlavní postavy jsou malé lolitky s kozama a nahýma zadkama vydávající mučivé kňučivé zvuky. A pokud jsou Vám víc než dva roky, děj pro Vás neexistuje. Celkově bych sledování toho kousku přirovnala k pití bělidla za poslechu Nickelback. A to ani ne značkového bělidla, spíš bělidla za co nejnižší cenu. Mám aspoň něco pochválit, říkáte? Uhh... soundtrack možná. A tu desetivteřinovou vsuvku se zajímavostmi o zvířatech v každém díle. 3/10(11.1.2017)

 • dennykr
  *

  Loli zvířátka ničí energetický koule za zvuků hodně mastnýho dubstepu. Ukázka toho, jak anime vypadala v roce 2005 a zněla v roce 2012. Oceňuju vzdělávací rovinu, ale ukoukat se to nedá.(19.5.2018)

 • Jeoffrey

  Kdyby to bylo míněné jako naučný pořad pro děti, kde jsou zvířátka vyobrazená za pomoci roztomilých lolitek, pak bych asi neměl problém. Kdyby to byl extrémně roztomilý moe nesmysl o dívkách v kostýmcích zvířátek, pak bych asi také neměl problém. Ale kombinovat to a udělat z toho pořad pro děti, který učí o zvířátkách a zároveň i nesmysl, který ukazuje nějaké ceruleány a podivného robo králíka, nepovažuji za zrovna dobrý nápad. Příběh je tím pádem divný a fakt, že je to asi pro děti a podle hry to u mě neomlouvá. Ty herní prvky se klidně mohly vynechat... Nějak si nedovedu představit, že bych s tímhle měl ztrácet každý týden 24 minut, protože ani tak super moe, že bych přešel výše zmíněné a i odpustil slabou animaci, to prostě není. Drop po prvním díle.(10.1.2017)