Epizody(14)

Jeoffrey

Někdo si z tahu přitáhne domů opici, někdo si dovede neplánovaného nocležníka/nocležnici, no a žena jménem Kobayashi si nevědomky přivedla draka. I když ona je to spíš dračice a ta se rozhodla, že bude s Kobayashi žít jako její služebná... Nápad je to podivný a člověk tuší, že inteligentní záležitost plnou životních mouder asi čekat nemůže, i když kdo ví, má to i své silné momenty... A tak sledujete něco, co by se klidně mohlo jmenovat "Everyday Life with Dragon Girls" a zde potkáváte roztomilou a perverzní dračici a vcelku uvěřitelnou ženu kolem třicítky, která působí i docela vyzrále až do momentu, než do sebe naleje trochu piva a projeví se její fetiš ohledně služebných. Humor je povětšinou absurdní, kdy se objevují variace na téma, "Jak vycvičit draka", pak jsou tam vtípky jednoduché jako třeba ten o velikosti podprsenky (protože D jako Drak!) a také spousta situací, které působí zábavně už jen svou roztomilostí a podivností. Postupně se přidávají další draci, protože jak už nás naučilo jisté výše zmíněné anime o monstrech, jedna prostě nestačí. Ovšem jejich charaktery ať jsou jakkoli jednoduché mě rozhodně dokázali okouzlit a Kana s přehledem vévodí mému žebříčku roztomilosti pro tuto sezónu. Takže na rozdíl od Monster Musume no iru nichijō zde nevévodí pouze fan servis (i když tam nějaký je) ale vtipnost a roztomilost a já si to užil i s tím emotivně vypjatým koncem a klidně bych si dal ještě jednu sezónu. Sympatické, vtipné podivné i lehce přihlouplé - pro mě hodně dobrá kombinace 7,5/10 ()