Reklama

Reklama

Our Souls at Night

Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Robert Redford a Jane Fonda ukazují, že v jejich případě věk skutečně mnoho neznamená. Vypadat a pohybovat se v osmdesáti jako oni, asi budu nejšťastnější člověk na světě. Bohužel film stojí a padá na nich, scenáristicky je to takové ploché, očekávatelné a bez nějaké pořádné gradace, což mě trochu mrzelo. ()

eileen 

všechny recenze uživatele

Pravda, nebylo to moc akční, ale mně se to jevilo jako skutečné, ze života, příběh dvou stárnoucích osamělých lidí, kteří k sobě najdou cestu, a když dojdou k tomu že je jim spolu moc fajn, nutnost je rozdělí. Líbil se mi otevřený konec, nic americky přesládlého. Bylo příjemné přesně po 50ti letech od milovaných Bosých nohou koukat opět na Jane a Roberta, jak jim to spolu ladí. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Podle bestseleru Kenta Harufa. Příběh je jednoduchý. Addie Moore (Jane Fondová), které před několika lety zemřel manžel nečekaně navštíví svého souseda Louise Waterse (Robert Redford). Oba žijí v malém městě sami ve velkých domech a celá desetiletí se nikdy nenavštívili. Snaží se se sblížit. Je to příjemně strávený se dvěma slavnými herci, ale snímek je určen spíše pro starší generaci. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

50 rokov po Bosych Nohach v Parku sa rozhodol CervenyFord a Jane Fonda natocit dalsiu romantiku. Mozno dufali, ze 2x vojdu do tej istej rieky. Ne, ne - original z 1967 je kult dodnes s atmosferou 60. rokov, toto je len dalsia tuctova romantika. Nieco ako ked Rycrd Gyr a Julia Roberts sa rozhodli natocil Pretty Woman 2 : volalo  sa to Runaway Bride 1999  : 68 % ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Šedivá Jane si k nelibosti svého syna zobne místo prášku na spaní obarveného Roberta. Následuje pohodička kalená vyčítáním i sebemrskem, kdo byl mizerný otec, ničemná matka a kdo odstrkánek. Na Our Souls at Night je nejzajímavější Robert Redford a Jane Fonda, oba fantasticky vyhlížející osmdesátníci hrají dvě osamělé zřejmě mnohem mladší duše a přesto, že si jich obou k tomu opět na jednom podnose obrovsky cením, příběh vyšumí jaksi do mělka. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama