poster

Our Souls at Night

Drama

USA, 2017, 101 min

Režie:

Ritesh Batra

Střih:

John F. Lyons

Scénografie:

Jane Ann Stewart

Kostýmy:

Wendy Chuck
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • barteca
  ***

  Poslední šance mohou být smysluplné a nasvítit celý náš životní příběh laskavěji. Robert Redford a Jane Fonda jsou stále fajn.(12.11.2017)

 • Magika82
  **

  Mnozí zde de facto vyjádřili i můj názor na snímek... Proto svou kritiku zkrátím na následných pár vět: Celý snímek "Naše duše za Noci", drží před kolapsem dva mohutné podpěrné sloupy. A těmi jsou jedni z nejlepších herců současnosti, R. Redford a Jane Fonda... Jako obvykle, co nezvládli scénáristé, oni přetvořili v osobní herecký skvost! .... 40% pouze za oba excelentní herce. A tedy 2 hvězdy.(20.11.2017)

 • Marze
  ***

  Podle bestseleru Kenta Harufa. Příběh je jednoduchý. Addie Moore (Jane Fondová), které před několika lety zemřel manžel nečekaně navštíví svého souseda Louise Waterse (Robert Redford). Oba žijí v malém městě sami ve velkých domech a celá desetiletí se nikdy nenavštívili. Snaží se se sblížit. Je to příjemně strávený se dvěma slavnými herci, ale snímek je určen spíše pro starší generaci.(12.11.2017)

 • kleopatra
  ***

  Šedivá Jane si k nelibosti svého syna zobne místo prášku na spaní obarveného Roberta. Následuje pohodička kalená vyčítáním i sebemrskem, kdo byl mizerný otec, ničemná matka a kdo odstrkánek. Na Our Souls at Night je nejzajímavější Robert Redford a Jane Fonda, oba fantasticky vyhlížející osmdesátníci hrají dvě osamělé zřejmě mnohem mladší duše a přesto, že si jich obou k tomu opět na jednom podnose obrovsky cením, příběh vyšumí jaksi do mělka.(21.10.2017)

 • Idenatoys
  ***

  Depresivní, přesto celkem dobrý pohled na stará kolena... Příběh dobrý, místy nudný ale to se dá očekávat. Za mě 50%(23.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace