ricci.s

Cirkusové monštrá sú vždy príjemným námetom, takže som bol na to celkom zvedavý - a napokon aj milo prekvapený, lebo sa jedná o poviedkový hororík, v ktorom uvádzač vyrozpráva mladému páriku 4 príbehy o tom, ako k tým svojim príšerám vlastne prišiel. Všetky si udržujú celkom slušnú úroveň. Prvý je o čarodejnici, ktorá sa chce mladíkovi pomstiť za smrť svojej sestry, druhý o chlapcovi, ktorého si adoptuje podivný párik, tretí o múmii, ktorá posadne mladé dievča, a posledný o výmene tiel pomocou čiernej mágie. Ťažko povedať, ktorý príbeh bol najlepší, ale mňa osobne najviac zaujali prvé dva a najmenej ten tretí s múmiou, tam som sa miestami nudil. Je to síce béčko ako remeň, ale masky sú fajn, gore je tam tiež, a to je hlavné. Poniektoré poviedky dokonca prinášajú zaujímavé rozuzlenia a bonbónik na záver bol najlepší. ()

Campbell

Tak tohle byl přesně typ filmů na relax. Antologie krátkých filmů ve stylu Tales from the crypt z 90 let. První povídka o zbouchnuté čarodějnici byla solidní, ale jen díky konci 3*. Druhá povídka je o vlkodlacích a asi nejlepší povídka 4*. A třetí povídka je o posedlé holce, asi nejnudnější část 2*. No a mezitím je příběh který nemá chybu a je v něm Hansen, což potěší. Masky a efekty jsou sice nic moc ale nenazval bych je špatné. Je to béčko které mě dost bavilo, škoda že je tak neznámé. ()