Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (festivalový název)

Hollywood Chainsaw Hookers

Komedie / Horor

USA, 1988, 75 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray

Kostýmy:

Jill Conners

FOD 2014(7.3.2014)

Bravo Frede! Nevím jak mi mohl tenhle trash, tak dlouho unikat, ale mistra Raye tu je možné vidět ve vrcholné formě plné ujetých nápadů, neskutečných hlášek a brutálních nekorektností. Skoro se při sledování tohohle bijáku nechce věřit co dneska jeden z mistrů oboru točí za píčoviny. jo a Linnea je prostě super pička!75%(19.9.2014)

Galerii jsme dělal já.(22.6.2010)

The Virgin Dance of the Double Chainsaws!(10.5.2012)

[FOD 2014] Možná to tak nevypadá, ale tohle béčko o přisluhovačkách starověkého egyptského kultu motorové pily není zábavný neumětelstvím a naivitou, ale tím, jak je ve svý úmyslný naivitě úžasně napsaný a zahraný. Nahoty překvapivě moc není, zato film překypuje milým humorem, hláškami detektiva a styl osmdesátkovejch detektivek je naprosto boží.(7.3.2014)

Koz, bobrů i protlaku bylo vyvážené množství, aby se film nestal otravným. Téměř geniální pokleslá zábava za odéru benzínu z motorovky. Simultánní dabing trefný. [Festival Otrlého diváka](6.3.2014)

• DDT

Béčkové filmy se nedají dost dobře hvězdičkovat podle normálních kritérií. Ale každý asi tuší, že film s názvem "Hollywoodské štětky s motorovou pilou" nejspíš nenajde v nabídce místního filmového klubu a nemůže od něj čekat nějaké mimořádné herecké výkony (vlastně je lepší nečekat vůbec žádné herecké výkony) a hluboký umělecký zážitek. Ovšem nadšení příznivci "béček" by si tenhle "Chandlerovský" příběh o prostitutkách, sloužících starověkému egyptskému kultu motorové pily (!) neměli nechat ujít.(6.2.2005)

los angelske devky uctivajici jakysi kult motorove pily.. vsak proc ne... beckova veselohra s litry protlaku (zazrak se nekonal)... pro konzumenta studia TROMA a dalsich b-oddychovek idealni tip na zimni vecer. 6/10(5.1.2008)

kiežby sa to tvárilo vážne(22.2.2014)

• Filmmaniak

Od filmu s takovým názvem nečekám psychologickou hloubku, inteligentní scénář, ani kvalitní herecké výkony. Ale očekávám nahotu a masakr s motorovou pilou. A obojího je bohužel příliš málo na to, aby mě to bavilo. Zaplácnout to relativně slušnou parodií na noir kriminálky prostě nestačí.(11.3.2014)

• Lanark

Nenechte se zmást anotací či komentáři ostatních uživatelů. Jedná se o nesmírně xenofobní agitku proti svobodě náboženského vyznání! :) No, na čistý odpad to není...a nebýt genderově korektního dabingu v rámci festivalu Otrlého diváka, asi by mne to bavilo ještě méně. Přesto "must-see" pro nábožensky založené dřevorubce!(10.3.2014)

• Morholt

Slaboučký béčkový trash. Obstojí to snad jen jako lákadlo na porno s Michelle Bauer a jako takové si to těch 10% zaslouží.(7.7.2016)

„Hollywood Chainsaw Hookers“ je snímek, který bych doporučil všem, kdo mají rádi americká béčka, kdo mají rádi jednoduchost a zábavu, která má sem tam i docela smysl. A samozřejmě i těm, kdo mají rádi krásné ženy. Nebo alespoň nahé ženy. „Hollywood Chainsaw Hookers“ vás v takovém případě nezklamou a svou jednoduchostí možná i mile překvapí.(13.11.2013)

Richardson v roli doslova chandlerovskeho soukromeho ocka (jmenem Jack Chandler. Voiceover icluded.), cosi vysetruje...neni ani podstatne co. Jde totiz hlavne o svlekajici se sexbomby, ktere nakonec vzdycky nekoho rozrezou motorovkou, a kterym veli Gunnar Hansen jako sektarsky "The Stranger". Je to osmdesatkova lacina b komedie, ne horor. Doporucuju jen tem, kteri presne vedi do ceho jdou. :-) 3+(17.5.2014)

Skvost(8.5.2011)

Sponzorem pořadu je Black&Decker.(17.3.2014)

Uz podla nazvu je jasne, ze pojde o blbostku s kopou nahych zenskych. Cely film je jasne vidiet snaha parodovat drsne americke filmy s detektivmy v klobuku neustale prezuvajucich cigaretu. Nechyba vecne nervozny sef miestnej policie a dokonca ani krabicka zapaliek ako najdolezitejsie voditko, bez ktoreho by sa detektiv stastneho konca a povolnej blondynky nedopatral. Vyhrady snad mam len k necharizmatickemu zaporakovi a s pribudajucim casom klesujucej urovni vtipov, co vsak k v zhladom k minutazi az tak nevadi. Kazdy kto si zozenie tento film vie do coho priblizne ide a urcite sa nesklame.(1.9.2011)

Velmi som sa bavila. Becko jak vysite so vsetkymi klise, ktore ma obsahovat. Zaverecna cena je uplna topka.(4.2.2015)

FOD 2014 - kazdy by mel tuto perlu shlednout. Ac je tento snimek oznacovan jako Becko ci trash, klidne se odvazim rici, ze svym nadhledem, lehkosti a humorem predci i lecktery kasovni trhak.(13.3.2015)