Dámy a páni, chyťte si klobúky, vyleštite kovbojské čižmy, ideme na divoký západ! Alebo lepšie povedané Divoký Zapadákov. Presne tak sa totiž volá nový komediálny seriál Televízie Markíza. Tešte sa na zabudnutú dedinku plnú svojských postavičiek, vtipných scénok a najmä skvelých slovenských hercov. Dej seriálu sa odohráva v malom mestečku pánubohu za chrbtom, a hoci Zapadákovu môžete vyčítať mnohé, jedno mu uprieť nemožno – žijú tu také zaujímavé postavičky, aké by ste inde ťažko hľadali. Chýbať nemôže obávaný gangster, vyhlásená kráska, ktorá sa vkráda do snov a sŕdc snáď každého „Zapadákovčana" či veľmi snaživý a málo rešpektovaný šerif. (TV Markíza)

filip289 odpad!

Asi najväčší markízácky prúser za posledné roky. Po úspešnej JOJkárskej kampani na nakoniec nevydarenú tlakshow si Markíza zmyslela, že si len tak vyprodukuje komediálny western, ktorý tu ešte nebol a kopa ľudí ho pri predošlej kampani čakala. No dokázala prísť len s týmto. Celé to vyzerá ako nejaký nepodarený skeč do Kredencu, je to trápne a zúfalo nevtipné. Scenáristi, režisér (ak je vôbec nejaký) a herci by sa mali za seba hanbiť, že dokázali prísť s niečím takto zúfalým. A nepomôže tomu ani Jožko Vajda. ()

agatha111 odpad!

Pozrel som si jeden diel náhodou.Ďalší už nechcem vidieť ani náhodou. Vôbec nemá zmysel to dlho komentovať. Je smutné, že na Slovensku nie je dosť inej kvalitnej filmovej a televíznej tvorby, keď mnohí inak výborní herci a herečky prímu rolu v takomto odpade. Pán Vajda, naozaj Vám toto bolo treba ? A na mieste scenáristu by som chodil kanálami, aby mu už nikto nedal nič napísať, lebo ešte jeden takýto "skvost" , niekto z toho dostane infarkt a zavrú ho za ublíženie na zdraví. ()

BesnaSrnka

Dano Dangl by mal prestať fetovať. Najväčšou slabinou seriálu je totiž práve jeho námet. Ťažko povedať, čo mu chodilo po rozume, keď sa rozhodol zasadiť slovenský seriál na Divoký západ. Chvalabohu máme na Slovensku bohatú westernovú tradíciu a ľudia sa tak môžu ľahko identifikovať s prostredím a postavami! Ďalším problémom je absolútne prestrelená stopáž(50 minút!!!). Kúpim pivo každému, kto mi povie nejaký dobrý komediálny seriál s dĺžkou epizódy 30+min. Vážne. Slovenskí televízny tvorcovia sú takí lumeni, že si môžu dovoliť odignorovať základné pravidlá žánru. Vyslovený odpad to nie je, ale nezasmial som sa(ani nepousmial) ani raz. ()

Dale odpad!

Tak som sa dal zlákať na promo a očakával som, že by to mohol byť celkom originálny a vtipný seriál. Nie je ani jedno, okolo vtipu to ani nepreletelo, scenár zdá sa žiadny neexistoval, len sa tam tak bezcieľne potulujú zúfalí herci a poloherci s cieľom zanechať čo najtrápnejší dojem. Skvelá zlatá Horná Dolná, oproti tomuto zúfalstvu pôsobí ako prvotriedna inteligentná zábava. ()

Miso1985

Na naše pomery celkom fajn.Nevravím,že sa smejem od začiatku do konca ale na odpad to určite nie je.Videl som horšie projekty s omnoho väčšimi rozpočtami.Postavy sú rôznorodé,aj keď niektoré lezú trochu na nervy.A prostredie je originálne aj keď samozrejme dalo by sa to spraviť aj uveritelnejšie..Žiadny skvost ale dá sa na tom zasmiať.A je to naša tvorba,takže som vďačný za každú snahu.Edit:Po ďalšom diele dvíham na 5*.je to prehnane ale nedá sa inak.toľko "retardov" v dobrom slova zmysle som už dlho nevidel.A prvý a posledný krát sa vyjadrím k iným príspevkom.Dať odpad niečomu len preto že je to slovenské a že sa tam nesmejete každých 10 sekúnd je dosť úbohe.Ale asi to je móda v dnešnej dobe.. ()