poster

All Nighter

Komedie

USA, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Otec se snaží najít svou dceru, a tak k tomu využije jejího expřítele. Ano, už tahle zápletka je sama o sobě trochu zarážející, nemluvě o tom, jak podivné situace se na sebe vrší. Ale v rámci logiky filmu to docela funguje. Poselství v závěru už je ale docela divné a nebýt zajímavých herců, tak máte chuť to úplně odpálit.(26.3.2017)

 • dr.fish
  ***

  Ale jo....nakonec se znaménko přehouplo do plusu. Je to těžké natočit komedii jak otec a ex-boyfriend hledají po LA dceru respektive ex přítelkyni. Oba chlapi se nijak neměli rádi, ale společný cíl je pomalu dává dohromady. Čím víc spolu prožijí během té divné noci, tím blíž si jsou. Prolézají bary, navštěvují její přátele. Naštěstí oba hlavní herci své role pojali zodpovědně. Nenáročný film na nedělní odpoledne. 60%(26.6.2017)

 • Alvin
  ***

  Charismatická držka J.K.Simmons si po roli psychopatického učitele bicích střihnul jenom krapet méně psychopatického tatíka docela nevzhledné pipiny, která se naštěstí ve snímku vyskytne jen okrajově. Sekunduje mu tedy Emil Hirch v roli dceřina ex-ňoumy. Humorné je to zhruba do půlky, jak dojde na sbližování, dochází tomu dech. Naštěstí 90 minut je celkem rozumně zvolená stopáž.(5.10.2017)

 • BOURQUE
  **

  Jasná koncepcia, založená na starých známych základoch. Celý film by mali vyzdvihnúť do vyššej pozícii herci a dobré (humorné) scény. Ale to sa nestalo. J.K. Simmons spravil, čo mohol. Na neho úspech filmu nezávisel. Jednouchá réžia a dosť plochý scenár sú na vine. Osobné hodnotenie: 64% (**) (7.1.2019)

 • ScarPoul
  ****

  Jasné základná zápletka je chabá.. Ale to vôbec nevadí. J.K. Simmons aj Emile Hirsch hrajú prvú ligu. Je to ľudské, dojemné, miestami úsmevné, hodnotové, ale namixované v takých dávkach ktoré podporujú prirodzený vývin vecí a prirodzenú kauzalitu. Takže je to funkčné a vôbec nie dementné. Raz za čas príde takýto Indie film, ktorý ma neskonale poteší, pretože jeho hodnoty sú postavané niekde úplne inde, ako na tom, aby chlapec dostal dievča. Potrebujem druhú projekciu v utvrdení sa v tom či tomu napálim plný počet. Mám na to chuť aj teraz. Veľmi dobrá vec.(16.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace