Gunju : gamyeoneui juin (TV seriál)

• Jižní Korea

군주 : 가면의 주인

Ruler: Master of the Mask

The Emperor: Owner of the Mask

Monarch - Owner of the Mask

(neoficiální název)

Historický / Drama / Thriller / Romantický

Jižní Korea, 2017, 40x30 min

Slibný začátek včetně úžasné So Hyeon, ale ještě se uvidí. Zatím 4 za první dojem, časem pravděpodobně hodnocení změním.(14.5.2017)

Námět vcelku dobrý, postavy zajímavý, nenudila jsem se. Jenom ty věčné řeči o "lidu na prvním místě" si mohli odpustit, protože lid byl až na druhém místě. Na prvním místě byli pro hlavního hrdinu vždycky jeho přátelé a jeho láska. Ale asi to spíš než historické drama měl být romantický příběh, takže to beru. Mimochodem, před hlavním hrdinou by i takovej klaďas jako Mirek Dušín musel chodit kanálem. Takhle přehnaně pozitivní postavu jsem dlouho neviděla, zajímalo by mě, o kterého krále reálně šlo, protože pochybuju, že by nějaký takový v Koreji kdy vládnul. Herci se mi líbili v podstatě všichni, tedy kromě příšerný královny vdovy a občas hodně afektovanýho "L" (kluk se teprve učí). Kdo mě ale nejvíc bavil a vyloženě jsem si ho užívala byl možná překvapivě představitel hlavního "padoucha" Heo Jun-ho, u kterýho mi přišlo, že si tu roli ohromně užívá. Celkově tedy mohu hodnotit v podstatě pozitivně, i když znovu se na to už dívat nebudu.(25.7.2017)

• skretik

trocha prilis zdlhave... niekde pri 14.ep som sa pristihla, ze uz len posuvam epizodu dalej a dalej... takze nedopozerane, tak som sa vzdala(24.10.2017)