poster

Zabijáci z maloměsta

 • Dánsko

  Dræberne fra Nibe

 • anglický

  Small Town Killers

 • Slovensko

  Zabijaci z malomesta

Komedie / Krimi / Drama

Dánsko, 2017, 90 min

Externí recenze k filmu (4)

 • ČervenýKoberec.cz (Eva Müllerová) **

  "Zabijáci z maloměsta jsou film, který nenadchne každého. Nesmyslné scény, občasná absence humoru a krapet absurdní scény jsou velkými vykřičníky, na kterých bude muset režisér Bornedal ještě zapracovat. Vzhledem k předchozí režisérově tvorbě ale není vyloučené, že se v příštím snímku dočkáme…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Zabijaci z malomesta majú svoje muchy. Ich humor nie je vhodný pre každého, tempo i napriek prijateľnej minutáži sem-tam viazne a záver je až príliš predvídateľný. Hovoriť sa o nich veľmi nebude a ťažko možno čakať, že budú vyhrávať nejaké ocenenia. No i keď má Bornedalenov pokus o Fargo určité…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "Přesto tu několik typicky drsných severských fórů je, Ulrich Thomsen i Nicholas Bro jsou v hlavních rolích výteční a východoevropský zabiják je jeden z největších sympaťáků, jaké teď v kině můžete vidět. Bohužel hlavní čtveřice je až příliš nesympatická na to, abyste někomu z nich drželi palce a…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) ****

  "Mrtvoly se množí, absurdní dialogy a gagy pěkně navazují. Bornedalovi se povedla příjemná oddechovka s rozumnou stopáží 90 minut. Černé komedie o praštěných gangsterech a vraždách patří k vtipným a divácky oblíbeným, ovšem tvrdit 23 let po Pulp Fiction, že je film originální, by bylo hodně mimo…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace