Hunter (Brian Raetz) sa s partiou kamarátov vyberie na vidiek, kde žije jeho rodina. Chlapec usporiada v obrovskej stodole párty, na ktorej sa okrem pozvaných hostí objaví i neznámy návštevník. Aj on sa prišiel zabaviť, ale trochu iným spôsobom. (Marceloo)

beso74

Tak, vzdialený chudobný príbuzný Leatherfacea bol uňho na kurze pre začínajúcich sériových vrahov, na poriadnu masku mu síce mamka peniaze nedala a jediný použiteľný nástroj, čo doma našiel, boli polámané vidly, chlapec to však nevzdáva a opisuje od svojho úspešnejšieho príbuzného. Začína to ako dráma o synakovi snažiacemu sa vysvetliť ockovi, že globálne otepľovanie zanechalo stopy aj na jeho orientácii, potom to prehupne do tanečného filmu a asi po 25 minútach je z toho slasher. Po ďalšej polhodinke som si povedal, že radšej to mohlo ostať celé v rovine 1 alebo 2, pretože hororová tu bola maximálne tá stopáž a vedomie, že to chcem dopozerať dokonca. Všetko (hororovo) podstatné sa odohrá mimo záberu kamery, nočný les je takmer lepšie osvetlený ako Las Vegas, počet postáv sa odrazu záhadne zmnoží a hrozienkom na torte je zariekavačka koní. Brrr... Smutná snaha priživiť sa na Texaskom masakre zlyháva v každom bode, a tak ostáva paradoxom, že najlepšou scénou filmu bola tanečná choreografia v stodole. ()

ricci.s

Zase mamľas, ktorý vyvražďuje tupých teenagerov. Pekná ukážka toho, prečo moderné slashery nemám rád a pokladám ich za mŕtvy žáner. Mňa to teda nebavilo vôbec a nechýbalo veľa k odpadu, veď to bolo takmer nepozerateľné. Vzhľad záporáka úplná katastrofa, herecké výkony všetkých zúčastnených pomaly hraničili s paródiou, o atmosféru to ani nezakoplo a gore nestálo vôbec za nič. Radšej staré osemdesiatky, tam sa dá aspoň niečo vybrať, toto bol des! ()

Marceloo

Mladý chlapec sa s partiou kamarátov z mesta vyberie na vidiek, kde žije jeho rodina. Prostredie farmy, na ktorej žijú, by sa mohlo zdať pre mladých z mesta nezáživným, ale miestna obrovská stodola poslúži ako perfektné miesto pre párty. Na párty sa však okrem pozvaných hostí objaví ešte ďalší neznámy návštevník. Ide o špinavého muža v maske zvieraťa, ktorý má namiesto ruky pripevnené vidly. Aj on sa prišiel zabaviť, ale trochu iným štýlom. Jeho drinkom je totiž krv jeho obetí a hudbou sú výkriky umierajúcich tínedžerov. - Trailer k Pitchfork som samozrejme nevidel, ale postrehol som, že mal na sociálnych sieťach viac ako pol milióna zhliadnutí. Takáto pozornosť sa u nízkorozpočtových a amatérskych hororov často nevidí, ale bolo jasné, že napriek popularite pred vydaním budú ohlasy po vydaní už menej nadšené. Už na začiatku ma potešila zjavná správa o tom, že bodycount bude vysoký, tak už som len čakal na toho Pitchforka. Keď sa objavil, bol som trochu sklamaný, pretože jeho maska je dosť nevyrovnaná, keď ruka pitchforka vyzerá parádne, ale jeho maska na tvári vyzerá ako nejaká podpultovka od najbližšieho taxidermistu. Vrážd je dosť, ale sú väčšinou doplnené nešikovným digitálom, čo je škoda, pretože tieto lacné horory sa väčšinou snažia zapôsobiť aspoň týmto aspektom a často sa mi to zdá byť najvydarenejším prvkom. Najviac mi na tom celom vadila kamera, ktorá bola asi v každom druhom zábere len tak ponechaná na statíve, čo na mňa osobne pôsobilo velmi zle. Žiadny ďalší slávny Slasher ani vrah z toho nebude, ale je to jeden z tých lepších hororov od Uncork'd Entertainment. ()

George Stobbart

Mne sa to vcelku páčilo, ale asi to bude iba pre nenáročných slasherových nadšencov. Starý dobrý KLIŠÉ SLASHER námet je tu zaobalený do umelohmotného moderného spracovania, vyfarbičkovaného jak MTV klip a obsadený hlúpymi, prázdnymi, no dobre vyzerajúcimi postavami. Tých morduje Mr. Pitchfork, ktorého výzor sa pohybuje medzi štýlovým a nešikovne parodickým. Takže to síce zabavilo, ale ináč to vlastne nemá ani na tie slabšie slashery z osemdesiatok. 3*ka šmatlavá jak pičfork sám. ()

LIVINGDEAD

Herecké výkony: hrozné. Zabijácký dement v králičím kožíšku: k smíchu. A příběh? Syn přijede k rodičům, fotr ho nesnáší a on si přivede celou bandu, aby si udělali ve stodole discotéku. No je to normální? Se divím, že mu ten fotr nerozbil hubu! ()