Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • DwayneJohnson
  ***

  Hrozná blbina, to říkám zcela vážně a vlastně žasnu, proč jsem celou sérii dokoukal až do úplného konce. Normálně bych po dvou dílech skončil, ale vidět Drew Barrymore, jak se zakusuje, okusuje a vykusuje pěkně za čerstva, snad aby se maso v tom horku nezkazilo, tak to byl možná ten hlavní důvod, proč jsem vypnul mozek a celou sérii si pohodově užív(r)al.(16.4.2018)

 • ScarPoul
  ****

  Pre mňa veľmi pohodový zombie seriál. Skvelé postavy, uveriteľné zvraty a sympatický humor. Každý z hlavných hrdinov je sympatický a tvorcovia sa celkom vyhrávajú s témou malomeštianstva a faktu, že každý pozná každého. Veľmi príjemné a hlavne v rámci žánru pomerne originálne. Druhá séria povinnosťou. Olyphant výborný a rovnako aj Barrymore. 1. séria 85%(13.4.2018)

 • dubinak
  ****

  1. série: Santa Clarita Diet je seriál pro nenáročné diváky, kteří stojí o pobavení a nějaké to malé zhnusení. Většina dílů je spíše průměrných, ale některé z nich jsou opravdu vtipné. Jinak se jedná spíše o absolutně zapomenutelný seriál, protože ani herecké výkony nejsou zrovna na Oscara. Potěší ale stopáž a myslím, že kdo chce opravdový oddych, tady ho najde. Druhou sérii budu sledovat, ale třetí by se asi už točit nemusela.(15.5.2018)

 • Streeper
  ****

  Byla jsem k seriálu nejdříve trochu skeptická a bála jsem se co za blbost to bude. Začala jsem se na to dívat hlavně kvůli Drew Barrymore. Seriál má obrovskou výhodu a to jsou neskutečně sympatické postavy ať už manželé Hammondovi, jejich dcera a nebo její nejlepší kamarád. Všichni sympaťáci. Příběh je trochu na hlavu a fantasmagorie, ale funguje to dobře. Je to napsané vtipně s trochou historie.(21.7.2019)

 • HenryIvan
  ****

  Po pozretí tejto prvej série som pred skonzumovaním každého sústa mäsa dvakrát porozmýšľal. Veľmi nenútene, prirodzene vtipné, postavy viac ako likable a aj niekedy trochu moc, no to v celkovom poňatí vôbec nevadí.(13.4.2019)

 • Mr.Ward
  ****

  Kvůli Drew sem si řekl že to zkusím a po prvních dílech (kdy to bylo fakt nechutný) jsem s tím chtěl seknout, ale sem tam se objevil vtip a celé mě to postupně začalo zajímat, navíc 10x30 minut? To zvládnu. A vyplatilo se. Na nechutnosti si člověk celkem zvykne, na to zvláštní pojetí taky a i když někde uprostřed mě to fakt nebavilo (4 nebo 5 díl), postupně se to přehouplo v něco, u čeho jsem se poslední epizody (8,9,10) neskutečně bavil a smál se. Nevím kam to zajde ve druhé sérii a bojím se, aby se ta originalita a zvláštnost nevyčerpala, ale třeba to bude právě naopak.(2.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace