Komentáře uživatelů k sérii (5)

Hrozná blbina, to říkám zcela vážně a vlastně žasnu, proč jsem celou sérii dokoukal až do úplného konce. Normálně bych po dvou dílech skončil, ale vidět Drew Barrymore, jak se zakusuje, okusuje a vykusuje pěkně za čerstva, snad aby se maso v tom horku nezkazilo, tak to byl možná ten hlavní důvod, proč jsem vypnul mozek a celou sérii si pohodově užív(r)al.(16.4.2018)

Pre mňa veľmi pohodový zombie seriál. Skvelé postavy, uveriteľné zvraty a sympatický humor. Každý z hlavných hrdinov je sympatický a tvorcovia sa celkom vyhrávajú s témou malomeštianstva a faktu, že každý pozná každého. Veľmi príjemné a hlavne v rámci žánru pomerne originálne. Druhá séria povinnosťou. Olyphant výborný a rovnako aj Barrymore. 1. séria 85%(13.4.2018)

1. série: Santa Clarita Diet je seriál pro nenáročné diváky, kteří stojí o pobavení a nějaké to malé zhnusení. Většina dílů je spíše průměrných, ale některé z nich jsou opravdu vtipné. Jinak se jedná spíše o absolutně zapomenutelný seriál, protože ani herecké výkony nejsou zrovna na Oscara. Potěší ale stopáž a myslím, že kdo chce opravdový oddych, tady ho najde. Druhou sérii budu sledovat, ale třetí by se asi už točit nemusela.(15.5.2018)

Po pozretí tejto prvej série som pred skonzumovaním každého sústa mäsa dvakrát porozmýšľal. Veľmi nenútene, prirodzene vtipné, postavy viac ako likable a aj niekedy trochu moc, no to v celkovom poňatí vôbec nevadí.(13.4.2019)

Kvůli Drew sem si řekl že to zkusím a po prvních dílech (kdy to bylo fakt nechutný) jsem s tím chtěl seknout, ale sem tam se objevil vtip a celé mě to postupně začalo zajímat, navíc 10x30 minut? To zvládnu. A vyplatilo se. Na nechutnosti si člověk celkem zvykne, na to zvláštní pojetí taky a i když někde uprostřed mě to fakt nebavilo (4 nebo 5 díl), postupně se to přehouplo v něco, u čeho jsem se poslední epizody (8,9,10) neskutečně bavil a smál se. Nevím kam to zajde ve druhé sérii a bojím se, aby se ta originalita a zvláštnost nevyčerpala, ale třeba to bude právě naopak.(2.7.2017)