Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dubinak
  *****

  2. série , ač jsem o pokračování tohoto seriálu trochu pochybovala, nabízí mnohem a mnohem víc než její předchůdce. Je tu tolik energie, zábavy, originality a nejvíc bych asi vyzdvihla tu zábavu, protože v první sérii se často objevovaly nechvalné momenty trapného humoru, teď se humor absolutně vypiloval, je chytřejší, trefnější a posouvá Santa Claritu od nenáročného seriálu pro nenáročně publikum k zábavnému seriálu pro všechny divácké vrstvy. Příběh se navíc velmi rozmanitě rozvíjí, vyprávění je atraktivní, vedlejší postavy jsou snesitelné a dokonce dost hýbou dějem. Zfoukla jsem to rychlostí blesku a přes mé prvotní pochybnosti chci další nálož, tohle byla pecka.(11.6.2018)

 • ScarPoul
  *****

  Druhá séria je ešte šialenejšia a vtipnejšia ako prvá. Olyphant, Barrymore a spol. vytvorili jeden z najoriginálnejších seriálov súčasnosti. Scenáristicky je to dotiahnuté do dokonalosti. Každý diel je plný vtipov, ktoré fungujú. A do toho sú tu funkčné emócie. Prvá séria bola skvelý štartovač. Táto posúva celý koncept o level vyššie. Som nedočkavý na tretiu sériu - 2. séria - 95%(13.4.2018)

 • Streeper
  ****

  Jsem ráda, že si i druhá série udržela tu kvalitu první. Je to vtipné, méně nechutné (za což palec nahoru) a hlavně je tam více dcery, která se zasloužila o nejvíce vtipů a narážek, u kterých jsem se nejvíce zasmála. Doufám, že stanice odsouhlasí i třetí sérii.(9.6.2018)

 • Marceloo
  ****

  Po všetkých vraždách a trestných činoch sa Joelovi a Sheile stále darí unikať strážcom zákona. Nanešťastie sa ich novou susedkou stane členka policajného zboru, ktorá sa snaží zistiť, kto má všetky zločiny v Santa Clarite na svedomí. Preto musia Hammondovci opäť riešiť to, ako uživiť krvilačnú Sheilu bez toho, aby niekto čo i len tušil, čo sa v ich dome v skutočnosti odohráva. - Druhá séria je príjemným prekvapením a svojím humorom prekonáva aj tú prvú. Drew Barrymore, Timothy Olyphant a Liv Hewson sú tak obyčajní, že som mal niekedy pocit, ako keby tvorcovia len tak zastavili random ludí na ceste a zavolali ich, aby natočili pár scén. Žiadne make-upy a vyparádené kostýmy, ale pekne poctivo tepláky. A tá chémia medzi postavami je neskutočná. Krvi je prekvapivo stále dostatok, aj keď som očakával trochu vyšší bodycount. Záhady okolo nákazy sa odkrývajú velmi pomaly, ale vôbec mi to nevadí, pretože tento seriál je podla všetkého naplánovaný na vyšší počet sérií. Keďže sú epizódy krátke, ubehne to velmi rýchlo a na tú ďalšiu som hoodně zvedavý, pretože ten záver bol tak intenzívny a šialený, že by som si ďalších 10 epizód pozrel hneď teraz. + herečka z Scream + herec z The Crazies(29.3.2018)

 • neo93
  *****

  Druhá řada hororově a komediálně laděného seriálu. A opět je to výborná zábava. Je moc dobře, že kvalita zůstává stejná, možná je i o něco lepší. Znovu se setkáváme s rodinkou Hammondových a jejich neutuchajícím problémem. Postavy nalézáme přesně tam, kde jsme je zanechali v první sérii. Joel je zavřený na psychiatrickém oddělení, dcera Abby s kamarádem Ericem vytvářejí sérum, které pomůže nakažené osobě a samotná Sheila je svázaná řetězy ve sklepení svého domu. Stačí ovšem chvilka a vše se zase vrátí do zajetých kolejí. Jenže s tím, přicházejí na povrch další problémy. A celá rodina společně s Ericem, si musí dávat velký pozor, aby se neodhalila, a to především před sousedy tak i stále více dotírající policistkou Anne. To, co bylo hnacím motorem první řady je znovu tím důležitým i ve druhé sérii. Tedy hlavní dějová linka kolem Sheily a její potřeby jednak nasytit se, tak i jednak vyřešit tento svízel, jenž někdy samozřejmě obsahuje nechutné až zvrácené scény a momenty, humorné rodinné konfrontace dospívající rebelky Abby se svými „normálními rodiči", tak i její komplikovaný, ale velmi úsměvný vztah s Ericem. Skvělým oživením je také nová nemrtvá postava, škoda jen, že je jí věnována, tak krátká pozornost. Nemůžu hodnotit jinak než plným hodnocením i této řady. Budu se těšit u třetí série.(11.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace