Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (více)

Série(3) / Epizody(30)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

Recenze uživatele Dexter1 k tomuto seriálu (1)

Santa Clarita Diet (2017)

Vtipné, veľmi čiernohumorné, krvavé a proste skvelé. Netflix si k sebe dokopal Drew Barrymore, ktorá sa ako nie až tak krvilačná zombie snaží udržať svoj život stále v normále a geniálneho a neskutočného Timothy Olyphanta. Práve Olyphant svojím prejavom priemerného Američana, ktorý je na pokraji zbláznenia sa, ťahá seriál ku hviezdam. Inak vskutku neopozeraná televízna zábava, ktorá zombie žáner výrazne neposúva (pohráva sa s myšlienkou pokojného zombieka), ale dostáva tento žáner k širším masám bez výrazného hanobenia. Ja som sa vskutku zabával na každej capine čo sa tu stala a veľmi som bol prekvapený z množstva krvi, čiže si ma to úplne získalo. Teším sa na ďalšiu sériu (verím, že sa jej dočkám). ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz