• Phex

Roccovi to snad nemůže nikdo věřit. Tolik klišé je tam narváno až je to trapný. Drsňák co zatočí s každým zločincem metodami stojícími nad zákonem. S dobrým srdcem (má pejska) přitom rošťák (kouří, pije, má spousty milenek) ale s velkým bebí na duši (halušky jeho zesnulé zenušky). Kolegové ve sboru jsou vedle něj totální blbci (ti statří, oškliví a malí) a nebo ho nekriticky žerou (ti mladí, krásní, vysocí). Nevím no... ty díly, které byly uzavřené (díl=jeden případ) ještě šly, nyní je tam nějaká linka pomsty z minulosti a to je opravdu slabounké.(8.8.2019)

• Víteček

Opravdu spíš vtip než kriminálka. Zápletka hloupá, postavy z většiny absolutně příšerné (policejní sbor je jeden velký vtip), na úrovní těch nejlacinějších TV kriminálek a hlavní detektiv, který ne že balancuje na hraně zákona, aby vyřešil případy, ale bezostyšně páchá zločiny pro vlastní obohacení a spolčuje se ještě s většími kriminálníky. Podobné kvalitním severským detektivkám je to asi tak, jako já jsem podobný Arnoldu Schwarzeneggerovi. Druhý díl už ode mě šanci nedostane.(4.7.2019)

Trochu srandy do toho umírání, né.(2.8.2019)

• triatlet

Vopruz maximálně za jednu hvězdičku.(3.7.2019)

Rocco Schiavone mi konečně kápnul do noty, geniálně napsaná postava. Tady se sice široko daleko nikomu nelíbí - což vážně nechápu - například jeho konverzační přestřelky s patologem jsou úžasně ftipné lahůdky, ale řekla jsem si, že si to nebudu brát osobně. Edit: vše platí jen pro první sérii. Druhá série už byla úplně zbytečná a scénář šel s kvalitou i vtipem o 50% dolů.(8.8.2019)