poster

After the Lethargy

 • USA

  Alien Invasion

Horor / Sci-Fi / Komedie

Španělsko, 2018, 82 min

Režie:

Marc Carreté

Scénář:

Marc Carreté

Střih:

Marc Carreté

Kostýmy:

Atena Pou
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dalajlada
  **

  Nápad to nemělo vůbec špatný. Prostředí taky stálo za to. Bohužel rozpočet ve výši mého kapesného z roku 1989 tomu podrazil nohy totálně. Mimozemšťan je tam jen jako doplněk k tomu, abysme věděli o co vlastně jde.(31.3.2020)

 • kaylin
  *

  Španělský snímek „After the Lethargy“ je důkazem toho, že natočit něco ve smyslu found footage ve Španělsku, znamená asi to samé, jako natočit něco podobného ve Spojených státech amerických. Nemá to v sobě nic navíc, je to stejně špatné a vy nedostanete ani špetku čehosi, co by jen mohlo naznačovat, že má film španělské kořeny. To je docela tragédie, bohužel i celkem klasická hororová praxe.(22.1.2020)

 • ricci.s
  *

  Potulky po lese, potulky po tuneloch, maximálne divné zvuky a prvá hodina v prdeli. Zakončené nezmyselnými pokusmi na ľuďoch či digitálnymi mimozemšťanmi lezúcich po strope a stenách. Možno tak jedna obstojnejšia gorescénka a hodina a pol života v ťahu - začína a končí to vlastne len peknou farebnou kamerou, a nulovou réžiou či scenárom. Za pomoci všetkých psychických síl som túto megalomanskú sci-fi kokotinu pretrpel až do konca. Predchádzajúca podhodnotená "Asmodexia" bola aspoň priemerným hororom, po tomto tu sa už režisérovi bude z bahna vyhrabávať len ťažko.(17.8.2019)