We Blame the Empire - Broken Home

Krátkometrážní / Hudební
Rakousko, 2017, 6 min

Paul Watson (a.z.)

Khalesi

Sea shepard sú skutoční ľudia, nie ľahostajné, nemysliace, zmutované opice, ale odvážne a inteligentné bytosti, často riskujúce svoje životy, aby zachránili najstaršie žijúce druhy na planéte- veľryby, a taktiež tulene, žraloky, delfíny... Veľké ďakujem za tento klip a pieseň. Klobúk dole! Povinné vidieť každému úzkoprsému civilizáciou a vymývaním mozgov otupenému jedincovi a trochu si rozšíriť obzory a niekde v hĺbke duše nájsť trochu empatie. ()

schizmo

Co je tohle za mizernou dobu, že už i metalové kapely, které jsou stále vnímány jako reprezentace žánru z okraje společnosti, místo textů o vraždách, mrtvolách, rouhaní a temnotě, musej zpívat o záchraně životního prostředí? We Blame The Empire se s tím moc nemažou a na post-metalcore typicky zaoceánského střihu (ačkoli je kapela ze sousedního Rakouska) naroubovali dost naléhavé poslání, které je doplněno ne zrovna lichotivým sestřihem toho, jakým způsobem se člověk chová na moři. Velryby, delfíni, koluhlavci a další zvířata jsou mordována po kvantech a po nás zbývá jen krvavý odliv. Ještěže tu jsou organizace jako Sea Sheperd, aby nám denně připomínali, že stojí za to nasazovat životy za všechny, co se nemohou bránit proti převaze pána tvorstva. ()