Black Water

Akční

USA, 2018, 105 min

Velkej comeback obrovskýho Lundgrena a vysmaženýho Žán Klóda se sice nekoná, ale proč hned nadávat. Je fakt, že po slušných trailerech jsem se na to docela těšil a není to nic jinýho než další spotřební béčko, ale zase mě to nijak nepohoršilo. Je fakt, že tohle není zase až tak klasický buddy movie kousek, jak to mohlo vypadat. Je to spíš Van Dammovka kde Žán hraje prim a Dolphino je tam spíš takovej přifařenej. Osobně jsem doufal, že bude mít větší roli, ale co už. Úvodní přestřelka je asi nejpovedenější, pak už to sklouzává do průměru. Akce je vesměs rutinní, ani bitky to nijak nevytrhnou. Hlavně v podání Dolpha už holt chtě, nechtě musím konstatovat, že stárne a už na to nemá, ale aspoň zase hodí do placu pár hlášek. JCVD je hrozně vyschlej a ty jeho pokusy o rádoby herectví opět nežeru. Škoda Killpatricka kterej už je starej dědek, ale záporáckej ksicht má pořád dobrej, ale tady se moc neohřeje. Škoda koukat se na to dalo, ale čekal jsem víc.55%(24.3.2018)

Je jasné, že u pokročilých šedesátníků už nemůžeme čekat nějaké brutální nesestříhané bitky a zároveň nemůžeme očekávat pózování do půl těla, protože prostě stárneme všichni že ano. Na druhou stranu ( i když je to blbé jak kříženec bišonka s jorkšírem) to žádná hanba není a pánové tady hlásí jak v devadesátkách - spíše tedy JCVD, obří Švéd má pouze bohužel podružnou roli a prvně jmenovaný dokonce předvede pár chvatů, za které by se nestyděli ani jeho protivníci v Krvavém sportu..a ještě mu pomáhá nádherná baba, která sice zdědila hereckého talentu jako já vyhrál milionů ve sportce, ale co už - žádný učený z nebe nespadl !...................moje hodnocení = 6 z 10.(7.5.2018)

Ze začátku se scénou v hotelu atd to vypadalo na totální kravinu, ale nakonec z toho vylezla docela zábavná akcicka. Mohli jen vybrat ne plastikovou herečku do vedlejší role Taylorové. A Lundgrena víc využít i v závěrečné scéně. Pomijim zápletku s nesmyslným únikem dat a honění flash disků. Rád vidím Van Damma v něčem co má trochu nádech normálního akčního filmu.(4.8.2018)

• Martin741

Lundren a WCJD bojuju v utrobach ponorky proti teroristom ktori chcu co ? Sak ani neviem presne, distributor pise cosi v tom zmysle ze WCJD bol oznaceny za zradcu a musi ocistit svoje meno. Dobre, to chapem. Kto ho ale takto oznacil, preco - tak to uz nechapem, rovnako ako odpovede na zakladne otazky Kto, co, kedy, kde, kedy, preco a ako. Ono sa to este chce tvarit ako buddy movie, ale ide to len tazko, ani jeden z tej dvojky nevie hrat, vlastne na dobreho herca som tu ani nenatrafil. Lundgren je viac vzadu, no a reziser mi toho tiez vela nehovori . 30 %(27.10.2018)

• Xmilden

O vyložený průšvih se nejedná, má to ambice být trošku lepším Céčkem, ale přiznejme si to. Na Van Dammovi je věk už docela vidět. Doplh (mimochodem se zde vyskytuje velmi zřídka a jeho role je vyloženě vedlejší) tady působí jako jisté lákadlo, takže si divák dopředu řekne, aha on tam hraje i Lundgren a má tedy dvojnásobnou motivaci film shlédnout. Příběh je pitomý jen velmi lehce a při sledování jsem dostal chuť na Caseyho Rybacka na palubě Minneapolis. 35% PS: Dostaví se i Kilpatrick, který kdysi Van Dammovi naložil jako Sandman.(9.11.2018)