Black Water

Akční

USA, 2018, 105 min

• Martin741

Lundren a WCJD bojuju v utrobach ponorky proti teroristom ktori chcu co ? Sak ani neviem presne, distributor pise cosi v tom zmysle ze WCJD bol oznaceny za zradcu a musi ocistit svoje meno. Dobre, to chapem. Kto ho ale takto oznacil, preco - tak to uz nechapem, rovnako ako odpovede na zakladne otazky Kto, co, kedy, kde, kedy, preco a ako. Ono sa to este chce tvarit ako buddy movie, ale ide to len tazko, ani jeden z tej dvojky nevie hrat, vlastne na dobreho herca som tu ani nenatrafil. Lundgren je viac vzadu, no a reziser mi toho tiez vela nehovori . 30 %(27.10.2018)

Je jasné, že u pokročilých šedesátníků už nemůžeme čekat nějaké brutální nesestříhané bitky a zároveň nemůžeme očekávat pózování do půl těla, protože prostě stárneme všichni že ano. Na druhou stranu ( i když je to blbé jak kříženec bišonka s jorkšírem) to žádná hanba není a pánové tady hlásí jak v devadesátkách - spíše tedy JCVD, obří Švéd má pouze bohužel podružnou roli a prvně jmenovaný dokonce předvede pár chvatů, za které by se nestyděli ani jeho protivníci v Krvavém sportu..a ještě mu pomáhá nádherná baba, která sice zdědila hereckého talentu jako já vyhrál milionů ve sportce, ale co už - žádný učený z nebe nespadl !...................moje hodnocení = 6 z 10.(7.5.2018)

Klasické béčko o které by člověk jen stěží zavadil nebýt JCVD a Dolph v hlavních rolích. Tedy s Dolphem opatrně tam to až tak neplatí. Jeho role totiž velká není i když kus práce odvede a v ději má důležitou pozici. Zbytek castingu už je špatný a graduje to ženskýma rolema. Obě holky jsou pěkný, ale hledání hereček snad muselo proběhnout vedle castingu na porno. Jak dámy chytí do ruky kvéry vypadá to nechtěně směšně. JCVD zde v bitkách předvede to na co už asi má. Někdo může říct, že to je málo, ale aspoň máte pocit že se rve on a ne kaskadéři. Přestřelky jsou nezajímavé a strašně mě vytáčí, když jednou nabušenej agent netrefí vrata od stodoly a vteřínu na to snad umí mířit za roh. Jinak to ale utíká a člověk se nenudí. V závěru malý zvrat, který nepůsobí úplně blbě. Pokud jste na těchto pánech vyrůstali dejte tomu šanci, jinak to ale nemá smysl. 55 procent.(14.9.2018)

• Trustme

My kluci sme se těšili na novej film, kde hrají spolu normálně dva akční legendární borci. Rozumíš, na plagátu byly ty jejich ošlehaný ksichty a celý to působilo, že se dočkáme nějaké dobré akční béčkařiny... Sice je můžeme mít rádi, ale co naplat, když berou filmy, který jsou nudný, amatérský a zbytečný. "Dolphe, co děláš příští týden? Nechceš si zahrát v jedné sračce. Potřebujem to víc prodat, tak budeš jako druhá hlavní role, ale neboj nic, co by tě unavilo." Plejáda akčních herců za zenitem stále točí dokola něco, kde si vystřelí, bouchnou, zafuní, ale je to bída. Člověk si to zkoukne jen z lásky k nim a tajného doufání, že co kdyby tenhle film byl zrovna nějak dobře natočenej, byly v něm dobrý hlášky, nehloupý jednání postav, zajímavý prostředí (bože ponorka!!!) a třeba i nějaká originalitka. Takže, kluci ani letos to nevyšlo..(23.6.2018)

Ze začátku se scénou v hotelu atd to vypadalo na totální kravinu, ale nakonec z toho vylezla docela zábavná akcicka. Mohli jen vybrat ne plastikovou herečku do vedlejší role Taylorové. A Lundgrena víc využít i v závěrečné scéně. Pomijim zápletku s nesmyslným únikem dat a honění flash disků. Rád vidím Van Damma v něčem co má trochu nádech normálního akčního filmu.(4.8.2018)