Reklama

Reklama

Das Deutsche Kettensägen Massaker

  • Německo Das deutsche Kettensägenmassaker (více)

Recenze (8)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Společenská satira topící se v krvi a vnitřnostech. Hnusné postavy, odporné prostředí staré továrny proměněné v jatka, špína, chaos, řev, lesbický sex až na nůž, rozzuřený trabant a hodně černý humor. Odhlédneme-li od prvoplánového hnusu, vyloupne se základní otázka snímku: východ-západ-Německo. Kam vlastně přicházejí východní Němci? Co je čeká ve staronové zemi, co pro ně bude znamenat sjednocení? S odstupem času lze říci, že režisér předpověděl frustraci, která na východní Němce záhy padne. Vzpomněl jsem si na Kryla. Také on viděl na začátku 90.let dál, než my všichni. Národ ho za jeho peseimismus tehdy zavrhl a hle...jeho předpověď se stala pravdou. Hnusnou, odpornější než jatka po řádění šílence s motorovou pilou... ()

Javad 

všechny recenze uživatele

„Nemecký masaker motorovou pílou“, už len ten názov hovorí sám za seba... Post komunistický lacný trash plný násilia, krvi a totálne vyšinutých postáv - výborný Udo Kier ako vymletý fašista je nezabudnuteľný (škoda že je tam len chvíľu) ale ani ostatní herci za ním v ničom nezaostávajú. Celý film je vlastne len sled uletených scénok (pri jednej, kde starý dedo v teplákovej súprave naháňa ženskú medzi kríkmi s motorovou pílou v ruke, som sa skoro zadusil smiechom:) nemá to skoro žiadny dej, ale je to strašná sranda a asi aj tak bola táto „filmová rarita“ nakrúcaná - proste pre zábavu. A hlavne je to krátke, takže na niaku nudu tu nie je žiadny priestor. ()

Reklama

Hunter2222 

všechny recenze uživatele

Len pre zarytých fanúšikov grindhousových sračiek, otrasného humoru a škaredých postáv! Jediné, čo ma držalo počas filmu nad vodou je celkom dobrá grindhousová atmosféra a občas nejaký ten gore, ale ináč je strašná kravina... 30%. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Das deutsche Kettensägen Massaker“ má problém v tom, že je na první pohled levný. Chápu, nebyly peníze, ale to byl opravdu problém alespoň v jedné scéně tu motorovou pilu pustit, aby to vypadalo alespoň malinko opravdově, alespoň trochu drsně. Jasně, nikdo nechtěl, aby se někomu něco stalo, ale v tomhle případě se nestane nic ani divákovi a ten bude jen tupě zírat, protože ani jako trash to spíše neosloví. ()

JAn 

všechny recenze uživatele

Willkommen in Deutschland Vychodni nemci 'sou nejlevnejsim zdrojem potravy. Uchylna, bizarni a hlavne perverzni reflexe Hooperovy kultovni klasiky transformovana do komickeho havu, ktera extremnim zpusobem satirizuje spojovani vychodniho Nemecka se zlatym zapadnim a rozdilnost politickeho citeni. Kazda postava je nositelem vlastniho idealu a zaroven kazda postava je odporna karikatura (a Udo Kier jim jasne dominuje). Schlingensief predvadi barvite spektrum sofistikovanych vtipku, implicitnich komentaru a brutalniho gore. Nechutna lahudka pro silne zaludky! ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama