Led (TV film)

Ice

Dobrodružný

Německo / USA, 1998, 93 min

• GeorgeHans

Prečo je väčšina televíznych filmov o nejakej katastrofe? A všetko sú to také blbosti. 1* - Udo Kier(2.9.2008)

• Andersis

Neí to nejlepší, ale svoje kouzlo to má. Tenhle TV film se řadí mezi ty lepší.(2.8.2008)

Tento film jsem kdysi viděl tvz. kině Palcát. Kdyby tento film vznikl po Dni poté, tak je to plagiát, ale Ledová apokalypsa je starší a tak je Den poté tak trochu plagiátem. Dodnes si pamatuji vrány z Toweru, Udo Kiera jako ne moc kládnou postavu a černošské hlašky o ochlazení, způsobené bělošským oteplením. Byť je to Bečko, tak Bečko s velkým B. A tenkrát ani teď mně to nepřijde.(22.2.2009)

Ako nemecký TV film to celkom ujde... Ako "niečo viac" je to príliš obyčajné. Ale ozaj sa na to (zrejme vďaka charizme Granta Showa) nedíva až tak zle...(4.1.2008)

• Cappuccino

Nostalgia je nostalgia. Ak by som bral do úvahy tú neuveriteľne lacnú scénu záchrany života (záver "a sme si kvit" duplom), maximálne nelogické prechádzky v -50°C, striedajúce akčné scény, kde po sebe nejakí mončičáci bezhlavo strieľaju, tak by Ľad dostal odpad. Ale ako vravím, nostalgia je nostalgia, zákerny Udo Kier je Udo Kier a pre katastrofické filmy - nech už sú akokoľvek tupé - mám jednoducho slabosť.(22.2.2011)