Poté (S02E07) (epizoda)

After

Potom

Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 55 min

"Not found my way out of this night. My life It's tangled in wishes and so many things just never turned out right. I wish I could give you a world without violence. Without pain. That's all I ever wanted."(31.5.2019)

Po předchozí epizodě logicky dochází k útlumu, ale přestože mě osudy uprchlíků v Kanadě tolik nezajímají, Moira se postarala o nejsilnější momenty epizody. A miluju scény mezi Serenou a June, chemie mezi herečkami je perfektní a to vzájemné napětí by se dalo krájet.(1.6.2018)

• Necrotongue

Po zdrženlivém nadšení z předchozí epizody přišel těžký útlum. Ze závěru minulého dílu se dalo tolik vytěžit, ale tvůrci se raději rozhodli pro pohřeb všech mých nadějí. Dějová linie s Cushingem byla jedinou, která za něco stála, zbytek mi připadal jen jako zbytečné natahování děje.(2.10.2018)

Nie žeby to išlo oproti predchádzajúcim epizódam kvalitatívne v After o stupienok nižšie, len jednoliatosť tejto série mi proste občas pripadá trochu jednotvárna a tento pocit sa vo mne prejavil najviac asi teraz. Stane sa toho ale celkom dosť zaujímavého, až sa rozhodne stále neprehľadná a pre mňa najzaujímavejšia postava seriálu Serena k určitému prekvapivému kroku... Vývoj jej vzťahu s June ma baví, a mám dojem že aj ostatných, určite viac ako napríklad vzťah June - Nick, nehovoriac o ich otravných sexuálnych eskapádach.(21.9.2018)

Český název epizody - Poté.(4.11.2018)