Holly (S02E11) (epizoda)

 • USA

  Holly

 • Slovensko

  Holly

Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 48 min

 • Tryskomyš
  *****

  V tomto dílu dojde k narození dlouho očekávaného miminka.(6.11.2018)

 • Necrotongue
  odpad!

  Musím uznat, že co se citového vydírání týče, navázala jedenáctá epizoda velmi příjemně na předchozí odpadový díl. Scénárista jistě napsal tuhle záležitost na přání režisérce a kameramanovi, kteří se vyžívají v detailech Offredina obličeje, tady dostali prostor k seberealizaci. Přišel i vysloveně geniální moment, kdy byla scéna s porodem přerušena flashbackem z porodu. Bomba! To by se mělo ocenit.(3.10.2018)

 • Esgalnor
  *****

  Nechápu v čem je tenhle díl slabší než ty ostatní - dějově se to sice daleko neposune, ale jednotlivé scény jsou fantastické, epizoda diváka neustále nechává v nejistotě, co s June na konci dílu bude. Závěrečná scéna u krbu je dle mého jedna z divácky nejnepříjemnějších scén v mainstreamové televizní historii, vyhrocená slovní přestřelka mezi Waterfordovými byla výtečná. No a Elisabeth Moss je jednou z nejlepších hereček současnosti, hraje famózne. Jen bych chtěl upozornit na to, že jsem si poprvé všiml scenaristické berličky, která trochu sráží uvěřitelnost seriálu, tak snad to nebude častější.(13.7.2018)

 • Anderton
  ****

  Tvorcovia opäť príjemne prekvapili, pretože priebeh dňa D asi nikto netipoval v takejto forme Preto si aj myslím, že zameranie čisto na June a jeden priestor je úplne v poriadku a kvázi umelé naťahovanie malo svoj význam, prežívali sme to totiž celé s hlavnou postavou. Jeden logický lapsus by sa našiel, ak niekoho hľadám a neprehľadám celý dom, som proste blbec.(23.9.2018)

 • Eleanor05
  **

  Pro děj naprosto zbytečný díl, který by se dal zkrátit do jedné scény. Opravdu netuším, proč tvůrci považovali za nutné, aby se divák dopodrobna seznámil s otevíráním zavřené garáže v půlhodiny dlouhé sekvenci, která nakonec v nic neústila. Herecké výkony výborné ode všech zúčastněných, ale jinak díl neměl význam.(30.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace