Po porodu (S02E12) (epizoda)

 • USA

  Postpartum

 • Slovensko

  Po pôrode

Drama / Sci-Fi

USA, 2018, 55 min

Tvůrci:

Bruce Miller

Režie:

Daina Reid

Předloha:

Margaret Atwood (kniha)

Scénář:

Eric Tuchman

Kamera:

Zoe White

Producenti:

Dorothy Fortenberry

Scénografie:

Elisabeth Williams

Kostýmy:

Ane Crabtree
(další profese)
 • Tryskomyš
  *****

  Český název epizody - Po porodu.(6.11.2018)

 • Anderton
  ****

  Jeden z najtemnejších dielov seriálu. Začíname celkom slušným skokom v deji, čo je dosť prekvapivé vzhľadom na pomalé tempo väčšiny epizód. Opäť môžeme hľadať paralely s chovaním postáv v okolí June a jej samotnej, tentokrát tu máme manželku Nicka a jej odvahu vzoprieť sa okolnostiam, pričom v takejto riskantnej miere toho nebola schopná ani ona. Konečne poriadny návrat Emily na scénu, vzťahy s jej novým "majstrom" sľubujú slušné konfrontácie.(23.9.2018)

 • Ozzy2

  Začíná mě to chvílemi hodně nudit.Je to naprosto zbytečně natahované, vůbec to nikam nesměřuje.Kolikrát už Serena projevila vůči June lidskost,aby se v dalším díle chovala jako vyšinutá kráva.Je to stále dokola, těch dílů začíná být moc.Čekal jsem od druhé série, že se konečně začne něco dít,ale to vidím tak na poslení dva díly série č.3.Do té doby se budeme plácat v domě Waterfordových a užívat si stále stejných xichtů June..(25.9.2018)

 • Esgalnor
  ****

  Slabší díl, ale úplně poslední nádherný záběr dokonale ztělesňující melancholii celé situace vytahuje hodnocení o hvězdičku výš.(15.7.2018)

 • Necrotongue
  odpad!

  Teď už ale vážně, k čemu byl tento díl vlastně dobrý? První polovina epizody je vlastně jen o tvrdém rozhodnutí Sereny Waterford, aby druhá polovina tu první zašlapala do země a abych pochopil, že jsem sledováním jen zbytečně ztrácel čas. Fakt si myslím, že si ze mě tvůrci dělají srandu.(3.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace